MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Akademické MČR v MTBO 2006

V sobotu 4.11.2005 se v Mokrovratech u Dobříše uskuteční 14. ročník Memoriálu Karla Zemana - vypsaného jako Akademické MČR v MTBO a otevřený závod.
Vypsány jsou letos tři kategorie H, D (+ HA a DA - akademici) a Příchozí. Závod se jede na mapě pro OB Králova stolice z roku 2002 s MTBO reklasifikací a revizí 2006. Bude použit systém tratí "Hagaby" (pokud se nepletu tak poprvé v ČR pro MTBO) - potrénujte na MS2007, kde bude závod s tímto systémem také zařazen. Pro všechny klasifikované závodníky je připravena tradiční tombola s množstvím cen. Nenechte si ujít poslední letošní MTBO.

Více info na: http://svp.digres.cz/mtbo/2006/

| Zobrazeno 4219x | MTBO ČP + MČR | Radek Vondra

Komentáře článku

Napsat nový komentář
smisek |
Hagaby na MS 2007
to je docela novinka...Jak jsi na to prisel?
Radek |
Re: Hagaby na MS 2007
Přišel jsem na to tak že "jedna paní povídala". Ale viditelně povídala špatně. Tréning na MS 2007 to tedy nebude. Omlouvám se za dezinformaci.
martin |
co je hagaby ?
sorry za blbej dotaz, ale co znamená to hagaby, jezdim totiž orienták asi tak jenou za rok na tý akádě, tak abych věděl. dík za vysvětlení
KLádin |
Re: co je hagaby ?
hezky česky "okruhy"

př: dostaneš mapu se 3 okruhama, který musíš objet v danym pořadí, zatímco borci startující před/za tebou, případně hromadným startem je musí objet v pořadí jiném. Tj. je šest variat pořadí, v jakém okruhy absolvovat.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru