MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Milan -Smíšek- Jirásek

Články autora

| Zobrazeno 4392x | Bikeři a bikerky

Sbírka pro Žábu – první příspěvek vyplacen

Jsou tomu bezmála dva měsíce, kdy Hanku Žábu Doležalovou postihl vážný úraz páteře při pádu v závodě na MS. Jak jistě víte, vypsali jsme v její prospěch sbírku ve spolupráci s Nadací OB. Koncem srpna proběhla první výplata ve prospěch Žáby. S potěšením oznamuji, že hodnota vyplacené částky činila 327 611,11 Kč. Rád bych touto cestou poděkoval všem přispěvatelům. Pro mne osobně je velmi příjemným překvapením, kolik dárců přispělo a mám z toho velkou radost. Celý článek.
| Zobrazeno 4046x | Reprezentace

Sbírka pro Hanku Žábu Doležalovou

Bikerku Hanku Doležalovou, zvanou Žába, postihlo závažné zranění při reprezentaci na nedávném MS MTBO v Portugalsku. Vzalo ji to nejcennější. Zdraví. Hanka po pádu v závodě zůstává od oblasti hrudníku dolů nehybná. Pokusme se společně Hance a její rodině alespoň trochu usnadnit nelehký boj.

Prostřednictvím Nadace orientačního běhu proto vypisujeme sbírku. Peníze, které se podaří vybrat, pomohou Hance v rehabilitaci a léčení. Všichni pevně věříme, že i v návratu do plnohodnotného života.

Finanční částky lze posílat na účet číslo 1500043001/5500. Variabilní symbol je 111222333.

Dárce současně prosíme o vyplnění smlouvy a zaslání na adresu Nadace OB. Příspěvek lze poté odečíst z daní.

| Zobrazeno 3074x | Reprezentace

Výběrové řízení na kouče juniorské reprezentace MTBO

Komise reprezentace z pověření vedení sekce MTBO vyhlašuje výběrové řízení na kouče juniorské reprezentace MTBO. Dosavadní kouč Háša se k naší lítosti rozhodl v roce 2010 nepokračovat v této bohulibé činnosti a přenechal tak velkou výzvu pro nového člověka. Tímto současně dosavadnímu kouči děkujeme a velmi oceňujeme skvělých úspěchů, které juniorský tým pod jeho vedením dosáhl. Celý článek.
Celkem: 48
|< << 1 2 3 4 5 >> >|

Fotky autora

Celkem: 11
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot