MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Míša Lacigová

Články autora

| Zobrazeno 2081x | MTBO ostatní

Superior Bike Adventure 2016 – prozkoumejte Podkrkonoší

Superior Bike Adventure 2016 – prozkoumejte Podkrkonoší Nejpopulárnější domácí letní orientační závod dvojic na horském kole – Superior Bike Adventure se letos uskuteční 16. a 17. července v Podkrkonoší. Centrum závodu bude v autokempu Lužany u Jičína. Spuštění přihlášek mají pořadatelé z USK Praha v plánu na 17. května. Jako každý rok bude počet startujících omezen na 500 dvojic, což závodu zajistí komorní až rodinnou atmosféru, pro kterou jej řada účastníků vyhledává. Celý článek.
| Zobrazeno 2722x | MTBO ostatní

Superior Bike Adventure 2015 – Na kola s celou rodinou

Superior Bike Adventure 2015 – Na kola s celou rodinou Letos se bude konat již patnáctý ročník nejpopulárnějšího a největšího domácího letního orientačního závodu dvojic na horském kole - Superior Bike Adventure. Závod se uskuteční 18. - 19. července v regionu Toulava s centrem v areálu Monínec.
Pro letošní ročník si pořadatelé kromě tradičních kategorií připravili i jednu novou rodinnou - BA Family. V rámci této kategorie musí být jednomu z dvojice méně než 15 let, druhému naopak přes 18. Oba ale musí závod absolvovat na vlastním kole. Celý článek.
| Zobrazeno 2644x | MTBO ostatní

Bike Adventure 2014 tentokrát na západě České republiky

Bike Adventure 2014 tentokrát na západě České republiky Nejpopulárnější domácí orientační závod dvojic na horském kole podle turistické mapy Superior BIKE ADVENTURE se v roce 2014 uskuteční v západní části republiky. Závod se bude konat o víkendu 12. - 13. července v trochu opuštěných a zapomenutých oblastech centrální části CHKO Český les. Centrum se nalézá u Hotelu na Pastvinách v Nové Vsi – Třemošné, Přimda. Celý článek.
| Zobrazeno 9280x | Bikeři a bikerky

Tak trochu jiné prázdniny...

Snad každý biker ví o úrazu, který se stal letos v červenci na MS v MTBO v Portugalsku Hance Žábě Doležalové. Žábu nepravidelně navštěvuji celé léto hned od jejího převozu do pražské motolské nemocnice a tím mám možnost sledovat její rekonvalescenci a pokroky, jak fyzické, tak psychické. To hlavní, co mě od začátku napadá je: "Wou, ta to zvládá parádně!" ... i když na druhou stranu, co jiného jí zbývá... :-/
Jsem hrozně ráda, že její stav a situace není lhostejná nejen jejím dobrým kamarádům, ale zajímá i lidi, kteří ji na závodech prostě "jen" potkávali a svůj zájem projevují ať už podporou vzkazů na mobil, nebo přes internet, tak zasláním finančních prostředků na její konto u Nadace orientačního běhu. O tom, že o ní máte zájem, svědčí i to, že se mě občas ptáte, jak na tom je? Celý článek.
| Zobrazeno 3280x | MTBO ostatní

O víkendu 24. – 25. července se bikeři prohnali Vojenským újezdem Brdy.

Největší cyklistická akce v Evropě s mapou na řídítkách úspěšně proběhla tento víkend. Týmové dvojice se projížděli v neznámých, krásných terénech Vojenského újezdu Brdy. Páry absolvovaly výšlapy na vrcholy okolo Třemšína a sbíraly kontroly po velké části jihovýchodního plzeňska. Závod měl své centrum v krásném prostředí budhistického areálu nad obcí Těnovice u Spáleného Poříčí. Celý článek.
| Zobrazeno 3240x | MTBO ostatní

MERIDA BIKE ADVENTURE 2010

Jubilejní 10. ročník bodovacího závodu dvojic 24. - 25. července v běžně nepřístupném vojenském újezdu Brdy – Jince.
detail detail detail
Celý článek.
| Zobrazeno 4191x | Bikeři a bikerky

mi holki

Tak jsme přistáli v Tel Avivu na letišti, všechny věci i kola tam přistáli taky, po chvíli vyjela i Albertova krabička s nářadím. Nejdřív jsme nemohli najít pána v červeném tričku, ale i ten se objevil a přivolal busíky do kterých jsme se nevešli a kola už vůbec ne. Celý článek.
Celkem: 12
|< << 1 2 >> >|

Fotky autora

Celkem: 1
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot