MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Jirka -Albert- Vraný

Články autora

| Zobrazeno 3357x |

Co dál s českým pohárem?

Po loňském SS se v komentářích pod článkem celkem bouřlivě diskutovalo o tom co dál s ČP. Pak diskuse trochu utichla, dílem asi proto že byla zima a možná i proto, že komentáře pod článkem sou všechno možné, ale určitě ne přehledné a použitelné diskusní fórum. Přesto se zase rozjela, a to v dalších komentářích, pod tématicky výrazně jinam zaměřeným článkem. Určitě to bude i tím, že sezona je tady. A nejspíš to není nezajímavé téma. Nemyslím si, že by bylo nutné hned na druhé závody svolávat SS, které bude něco schvalovat, ale souhlasím s tím, že vloni zůstalo několik témat (záměrně) otevřených. Tak je pojďme během sezony prodiskutovat. Celý článek.
| Zobrazeno 6317x |

Nový mapový klíč pro MTBO

Po třech letech platnosti mapového klíče ISOM 2007 dochází k několika jeho změnám. Vše je sice zatím neoficiální, ale mapy upravené podle tohoto klíče už byly použité na tréninkovém kempu ve Švédsku a hlavně budou použité na prvních závodech světového poháru v Maďarsku. No a tudíž i na prvním kole českého poháru. Následující článek se z velké části týká právě toho, jak to bude v Maďarsku. Celý článek.
| Zobrazeno 2751x | Reprezentace

Trénink RD a RDJ ve Švédsku

Napsat článek zabere v dnešní době přece jen více času, než překopírovat obsah karty fotoaparátu na disk webového serveru. Kdeže jsou ty časy, kdy nejdřív film putoval do fotolabu, pak fotky do skeneru... Ale co sem to? Jo, ten dánský kemp ve Švédsku. Fotky už jste viděli, dokonce dvoje. A trochu toho povídání najdete právě v tomhle článku. Celý článek.
Celkem: 146
|< << 5 6 7 8 9 10 11 12 13 >> >|

Fotky autora

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot