MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Mirek Kalina

Články autora

| Zobrazeno 1885x | MTBO ostatní

Pozvánka na Bedřichovskou pětihodinovku

Pozvánka na Bedřichovskou pětihodinovku Srdečně zveme všechny O-bikery na 3. ročník letní Bedřichovské pětihodinovky na kolech, která startuje v sobotu 3. srpna 2013. Letošní mapa (tentokrát se pojede na podkladech od Mapy.cz) směřuje více na jih, ale to neznamená, že bychom vás ušetřili pořádných kopců. Namátkou jmenujme Javorník a Bukovou. Pokud se přihlásíte do 7.7., dostanete v rámci startovného i pěkné tričko v designu B5h. Takže neváhejte. Těšíme se na Vás. Markéta a Mirek Kalinovi.
| Zobrazeno 3295x | MTBO ČP + MČR

Nabitý mistrovský víkend v Šumicích u Brna

O nadcházejícím víkendu, 8.-9.6. nás v režii pořadatelů z Tesly Brno čekají hned 3 závody v lesích nad Šumicemi u Brna, kam se celostátní závody MTBO vrací po 8-mi letech. V sobotu jsou na programu hned dva závody - dopoledne závod M ČR a Veteraniády ve sprintu, zařazený také do Českého poháru a odpoledne mistrovský závod štafet, v neděli pak Český pohár v disciplíně Free Order. Celý článek.
Celkem: 108
|< << 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >> >|

Fotky autora

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot