MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Mirek Kalina

Články autora

| Zobrazeno 2371x | MTBO ostatní

ROAD ADVENTURE 29.3.

ROAD ADVENTURE 29.3.

Srdečně Vás zveme na první ročník ROAD ADVENTURE – závodu, který prověří nejen Vaši silničku, ale především Vaši fyzičku, schopnost orientace, plánování, týmového ducha. Jedná se o jednodenní orientační silniční cyklistický závod jednotlivců i dvojic typu Bike Adventure pro širší sportovní veřejnost. Trasu si volí každý sám s ohledem na bodové ohodnocení kontrol, aktuální fyzickou kondici a náladu.

Celý článek.
| Zobrazeno 3351x | MTBO ČP + MČR

ČP Bruntál - předzávodní informace

Tento víkend, 10. a 11.8.2013 se uskuteční další závody Českého Poháru MTBO, tentokrát v podhůří Jeseníků v Bruntále. Vše v režii pořadatelů z A-TEAM Novo Bruntál. V sobotu je na programu long, v neděli pak middle. V řádném termínu je přihlášeno okolo 220 závodníků z Česka, Slovenska, Polska, Rakouska, Německa a Maďarska.
Celý článek.
Celkem: 108
|< << 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >|

Fotky autora

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot