MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

MTBO.cz

Články autora

| Zobrazeno 6475x | Hardware

Jaké jsou Vaše zkušenosti s výrobci dresů?

Ahoj lidi. Napadlo mě oslovit tímto článkem ty z Vás, kteří jste v oddíle měli na starosti zařizování okolo dresů, zda byste nebyli ochotni něco sepsat o svých zkušenostech s různými českými výrobci dresů, neboť přesto, že spousta oddílů už dresy má, spousta se jich teprve chystá. Pomozme si tedy navzájem a poučme se z chyb osatních, ať to k nečemu je, i špatná zkušenost je přece zkušenost. Pokud tedy budete mít náladu napište do diskuze to podstatné, tedy své zkušenosti a ceny, věřím, že pak společně vyhodnotíme výrobce dresů v ČR na ty co za to stojí a co jsou na nic.
díky za pozornost Libor Kříž XPU 7804
| Zobrazeno 6240x | MTBO ostatní

Poděbradka, neb jak jel Gibon na pohodu a já na smrt...

S Gibonem se známe z vysoké školy, první den si přisedl ke mně a místo dalších přednášek jsme do noci chlastali. A od té doby to táhneme spolu, chlastáme, sportujeme (teda já nadávám a Gibon mě tahá po orienťákách, na lyže, na kolo atd.). Když mě letos přemluvil ke koupi kola, a na druhé projížďce (Bory - Hradiště hospoda - hospoda na minigolfu - hospoda na Borech – hospoda U Švejka) na mě vybalil, že nemá parťáka na Poděbradku, bez problémů jsem souhlasil (asi po osmi kouscích, kterými jsme doplňovali energii). "Neboj, pohoda, pojedeme po hospodách, bude to super, užijeme si to," tak nějak mě Gibon lákal... Celý článek.
| Zobrazeno 4034x | MTBO ČP + MČR

Český pohár v MTBO na krátké trati
Mistrovství České republiky v MTBO na dlouhé trati

21. - 22. května 2005, Dolní Hbity - Jelence

otevřít
Podle horoskopu České republiky na rok 2005 budou v květnu letošního roku převažovat harmonicky působící konstelace přející lásce, kultuře, umění a obchodu. Harmonický aspekt tranzitujícího Jupitera s Neptunem republiky prý posílí v našich spoluobčanech kulturní a idealistické tendence, také povzbudí soucit se sociálně slabšími a nemocnými jedinci. Dramatické situace, spojené s haváriemi, požáry a zločiny, můžeme očekávat pouze 13. až 17. května a rovněž 24. až 28. května.

Celý článek.
Celkem: 24
|< << 1 2 3 >> >|

Fotky autora

Celkem: 2
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot