MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Honza -mAk- Svoboda

Články autora

| Zobrazeno 3482x | Bikeři a bikerky

Jak se závodilo na Mistrovství Evropy MTBO 2013 v Polsku

Jak se závodilo na Mistrovství Evropy MTBO 2013 v Polsku Minulý týden jsem se s reprezentací zúčastnil ME MTBO (orientační závody na horských kolech). ME bývá pořádáno ve dvouletém intervalu a já se na něj dostal teprve podruhé od roku 2007. Na dánský šampionát 2009 a ruský 2011 jsem se bohužel nepodíval, protože mě ve finální přípravě nakonec vždy skolila rýmička. Letos se, ale smůla otočila a ani forma, kterou jsem také piloval v rámci silničních časovek do vrchu v okolí Jablonce a Liberce, nebyla úplně zlá. Navíc se mi docela i dařilo v Českém poháru MTBO a víkend před odjezdem jsme dokonce s naším týmem SNS Smržovka konečně získali domácí titul ve štafetách a také jsem urval stříbro na MČR ve sprintu.
Jediné co nás v repre mančaftu trochu trápilo, byla po nedobré zkušenosti z loňského kola světového poháru v Polsku, očekávaná nízká pořadatelská úroveň, která se bohužel nakonec potvrdila. Celý článek.
| Zobrazeno 3209x | Hardware

Testovali jsme bezkontaktní ražení kontrol

Testovali jsme bezkontaktní ražení kontrol O uplynulém víkendu jsme při lyžařském orienťáku v německém Holzhau testovali bezkontaktní systém SPORTident Air+. Přikládám pár postřehů pro ty, co neměli možnost jej vyzkoušet osobně. Ti, co na LOBech byli, mě třeba doplní v komentářích. A zkusím z vlastního pohledu zmínit i výhody / nevýhody pro případné zavádění na MTBO. Celý článek.
Celkem: 82
|< << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >> >|

Fotky autora

Celkem: 63
|< << 1 2 3 4 5 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot