MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Jirka -Albert- Vraný

Články autora

| Zobrazeno 3681x | Reprezentace

ME 2008 - Litva - Nida / Něringa

Sezona „pobaltských mistrovství“ skončila v sobotu 27. září v městečku Nida, které hostilo letošní mistrovství Evropy. To mělo poprvé na pořadu oficiální mistrovský závod ve sprintu, nechyběly ale ani tradiční tratě – middle a long. Program ME, stejně jako celá sezona, pak končil už tradičně závod štafet. Celý článek.
| Zobrazeno 3764x | Bikeři a bikerky

MS 2008 - sprint

Sprintem, který se konal v hlavním městě Warminsko Mazurského vojvodství – Olštýně celé MS začínalo. Pořadatelé se chtěli předvést a dle mého názoru se jim to povedlo. Teprve druhý závod ve sprintu na MS se tomu prvnímu u nás moc nepodobal, protože místo lyžařských tratí se tentokrát jezdilo ve městě. Uzavřít pro potřeby závodu relativně velkou část města byl pěkný pořadatelský výkon na úvod MS. Celý článek.
Celkem: 146
|< << 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >> >|

Fotky autora

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot