MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Radovan -RaMach- Mach

Články autora

| Zobrazeno 6102x | Bikeři a bikerky

Milý Tomáši – Kale,

co my jsme spolu všechno prožili – na kole jsme se utkávali skoro 20 let, autem jsme spolu přejeli Evropu ze severu na jih a opačně, po Austrálii jsme pocestovali, na technických schůzkách před světovými závody jsme spolu sedávali. Ty z Frýdku, Žiliny a Prahy, žasl jsem, jak ses objevil jednu neděli na závodech v Praze, když jsi v noci přejel vlakem odkudsi ze Slovenska. A pak jsi mne dorazil tím, že ty závody spolupořádáš, protože jsi snad v LOBu startoval za pražský oddíl, nebo jak to bylo. Možná to bylo proto, že tašku ze závodními věcmi jsi měl pořád připravenou od posledních závodů... Když jsme jen my dva jeli ze závodů ve Finsku a vezli v osobáku asi 10 kol, celou noc jsi nespal a řídil nonstop auto přes Pobaltí a Polsko. Stačily Ti energetické bonbónky pro řidiče kamionů, na dvě krabičky jsi jel nonstop. Jednu z těch krabiček mám pořád v kufru s nářadím... Čekal jsem něco podobného, když jsem usnul za Římem a čekal, že se probudím v Brně. Ale tenkrát to neklaplo, neměli ty bonbánky a noc jsme prochrápali na nějaké benzínce hluboko dole v Itálii. A o Austrálii a řízení na druhé straně ani nepíšu... Celý článek.
| Zobrazeno 3913x | Hardware

NUTRIPRODUCT s.r.o. - partner Českého poháru v MTBO a partner reprezentace

Již druhým rokem máme (ČSOB, potažmo sekce MTBO) podepsanou reklamní smlouvu s firmou Nutriproduct s.r.o.. Spolupráce je smluvně vázána do konce roku 2012 a běží po dvou liniích – v první Nutriproduct podporuje naši repre, dodává zdarma své výživové produkty výměnou za umístění reklamy zejména na dresech a kolech. A s druhou větví spolupráce se všichni setkáváme na závodech Českého poháru. Pro účastníky závodů ČP ze smlouvy vyplývají jen samé příjemné věci. Pro pořadatele závodů ČP plynou ze smlouvy povinnosti i práva. Protože osvěta v této záležitosti neuškodí, principy spolupráce s Nutriproductem v tomto článku popíši. Celý článek.
| Zobrazeno 2994x | Hardware

Zvýhodněná nabídka sportovní výživy a doplňků Nutriproduct pro kluby

detail
Skvělou slevu 30% na celý sortiment Nutriproduct obdržíte na každý nákup, pokud se Váš klub nebo oddíl registruje pomocí přiloženého formuláře - klubové karty. Vyplněnou klubovou kartu zašlete na e-mailovou adresu: strnad@nutriproduct.eu. Pan David Strnad, Key Account Manager, se Vám po obdržení karty ozve a domluví spolupráci. Protože Davida Strnada potkáváte i na závodech ČP, můžete jej v této věci kontaktovat i ve stánku Nutriproduct. Informace o produktech najdete na www.nutriproduct.eu
| Zobrazeno 4186x | MTBO ČP + MČR

První mistrovské medaile v sezóně MTBO budou uděleny tuto sobotu ve Svratce

V terénech loňského Mistrovství světa v MTBO – v okolí města Svratka - se již tento víkend uskuteční 5. a 6. závod Českého poháru (ČP). V sobotním závodě na dlouhé trati se v elitních kategoriích žen (DE) a mužů (HE) budou zároveň rozdělovat i první tituly Mistrů České republiky v MTBO. Závod na dlouhé trati prověří jak vytrvalostní, tak i mapové schopnosti orientačních bikerů, o úspěchu rozhodují tyto faktory: dobře zvolená strategie postupů mezi jednotlivými kontrolami, hladká realizace stanovené trasy podle mapy v terénu, rychlá a plynulá jízda po celou dobu závodu včetně technického zvládnutí těžkého vysočinského terénu. Celý článek.
| Zobrazeno 6514x | Hardware

Nabídka treter Diadora

Nabídka MTB cyklotreter Diadora prodloužena:
  • model CHILI WOMAN (šněrování + sucháče), cena 1 100,- Kč, velikosti 38, 42, 43
  • model GEKO (přezka + sucháče), cena 1 100 Kč,- Kč, velikosti 41, 43, 46
  • model CHILI 04 (šněrování + sucháče), cena 1 300,- Kč, velikosti 45
  • model SATURN (sucháče), cena 1 100,- Kč, velikosti 41 - 48
  • model FAST (sucháče), cena 1 100,- Kč, velikosti 41 - 48
  • model X-TRAIL (přezka + sucháče), cena 1 500,- Kč, jen velikost 42
Objednané modely mohou být předány na MTBO závodech, nebo osobně v Praze či Brně. Případně poslány poštou jako dobírka (poštovné + balné = 100,- Kč). Nabídka platí do vyprodání zásob či do vyprodání zásob. Kontakt: RaMach, autopilot66(zavináč)seznam(tečka)cz, 728 241 228.
Fotky některých modelů naleznete na zde v detailu článku. Celý článek.
| Zobrazeno 3120x | MTBO v zahraničí

Pozvánka - germánský pohár v MTBO 22.9.

Zveme moc česka biker aby pšijela, česka biker vilkomn, naše zafody je jen kousek od faši republika. Dame Fám i slevička na štartovné, takše to budeš mit so bilig a fura Spass! Zentrum je v Ringenhain, jenom malinko 30 km zapadně od Varnsdorf. Mame kopce, jako nahoru dolu, super mapa a tratě auch gut. Info zatim po mailu: Harry.Maennel(zavináč)t-online(tečka)de www.mtb-orienteering.de/Ausschreibungen/a_3_07.pdf
| Zobrazeno 4428x | Reprezentace

Pozdě, ale přece: zhodnocení MS, aneb “jak to viděl kouč”

Protože mi unikla možnost umístit tento článek v časopisu OB, vkládám jej na web.

Celkové hodnocení týmu: nejsem celkově spokojen, nesplnili jsme stanovený cíl, místo 3 medailí máme jedinou. I když individuální medaili ani titul Mistra světa z Austrálie nevezeme, přece jen ženská štafetová medaile by dokázala vše překlopit k obecné spokojenosti. Celý článek.
Celkem: 44
|< << 1 2 3 4 5 >> >|

Fotky autora

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot