MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

A zítra premiéra hromaďáku na MS

A zítra premiéra hromaďáku na MS Rozhovory médiím (třeba České televizi, která nás na MS doprovází) byly poskytnuty, kola byla vypucována, seřízena a namazána a v úschovně čekají na zítřejší závod s hromadným startem, což bude premiéra nového formátu na MS. Soupiska štafet, které nás čekají pozítří se odevzdává zítra do 13:00, takže hromaďák bude pro trenéry zároveň i poslední možnost rozhodnout o nasazení do štafet.

V karanténách nesmíme mít telekomunikační prostředky, takže jsem to sice osobně sledovat nemohl, ale podle všeho GPS tracking i online mezičasy zde fungují jak mají, takže aby jste se v práci nenudili, můžete nám i zítra fandit online. Juniorům od 9:30 (8:30 SEČ) a dospělým od 10:20 (9:20 SEČ) na stránkách závodů.

Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

ME 2017: long

ME 2017: long Mistrovství Evropy - skvělá 2. místa pro Richarda Wohanku M17 a Vilmu Královou W20! Ani další se neztratili - do desítky Róza Kuchařová (4. W17), Martina Tichovská (4. W21), Kryštof Bogar (5. M21) a  Honza Hašek (6. M17). WMMTBOC: 2. místa Pavel Bureš M40 a Zdeněk Laciga M65, 3. místa Jirka Hejna M55 a Jindra Dohnalová W55. Online výsledky jsou na mtbo17.fr.
Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Na ME to cinklo hned v neděli :-)

Na ME to cinklo hned v neděli :-)

První zprávy z Orléans byly poněkud rozpačité - organizace šampionátu se domácí chopili tak trochu... po francouzsku. Ale jakmile se začalo závodit, naši to rozjeli ve velkém stylu: Honza Hašek 1. v M17, Martina Tichovská 1. v ženské elitě a Kryštof Bogar 3. mezi elitními muži. Skvělý začátek! Mrkněte na výsledky a do aktualizované fotogalerie.

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

ME dospělých, juniorů a dorostu

ME dospělých, juniorů a dorostu První letošní multi-vrchol sezóny (ME dospělých, ME juniorů, ME dorostu a Veteránské MS) začíná již tuto sobotu ve francouzském Orleáns. Tradiční juniorské sdílené fotoalbum najdete zde. Naplňovat se začne pravděpodobně ve čtvrtek večer s juniorsko-dorosteneckým předodjezdovým srazem. Držte nám palce a zůstaňte naladěni ;-)
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0
Celkem: 1528
|< << 5 6 7 8 9 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot