MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Novinky

MTBO Kids camp 2017

MTBO Kids camp 2017

Jestli se chcete alespoň dočasně zbavit dětí a dopřát jim (a pochopitelně i sobě) nějakou zábavnou aktivitu, pošlete je na týden na originální MTBO tábor! Příprava letošního MTBO Kids Campu právě odstartovala, víme kdy se pojede, víme kdo s dětmi pojede, další info bude již brzy. Už teď ale můžete přihlašovat přes ORIS.
Termín konání: 13.8. - 20.8. 2017

Pavel Štáfek | Komentáře: 0

Bronzová ze štafet MED v LOBu pro české MTBO dorostence

Bronzová ze štafet MED v LOBu pro české MTBO dorostence I na druhé a poslední medaili, kterou si česká výprava odveze z ME & MSJ & MED v lyžařském orienťáku ve Finsku, mají zásluhu členové MTBO junior-repre a to konkrétně Honza Hašek společně s naší novou akvizicí Ondrou Hasmanem. Štafeta ve složení Hasman-Nagy-Hašek vybojovala na LOBáckém ME dorostu bronz. Gratulujeme. Doufám, že si to kluci dobře nacvičili a zopakují si to na ME dorostu v MTBO na přelomu července a srpna ve Francii ;-).
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Honza Hašek stříbrný na MED v LOBu

Honza Hašek stříbrný na MED v LOBu

MTBO reprezentant a člen stříbrné juniorské štafety z JMS 2016 v Portugalsku dorostenec Jan Hašek řádí i v lyžařském orienťáku na ME & MSJ & MED ve Finsku. Dnes vybojoval pro českou seniorsko-juniorsko-dorosteneckou výpravu první medaili a to stříbrnou na middlu ME dorostu. Velká gratulace.

zdroj: o-news.cz

Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Vznikne nová MTBO liga?

Vznikne nová MTBO liga?

Již pár let mi v hlavě leží myšlenka, proč nemá jedna z nevětších oblastí v OB svoji tréninkovou ligu (pohár) v MTBO jako má Praha a Brno. Je mi jasné, že se ostatní oblasti nemohou srovnávat s koncentrací orienťáků bajkerů s metropolemi jako je Praha a Brno, ale dle mě je velkou chybou nezačít lákat na tyto tréninkové závody veřejnost. Tím mám na mysli, že na závody typu středeční pohár (liga), lze postupně nalákat spousty kamarádů, kteří o MTBO slyšeli, ale na větší víkendové závody ČP v MTBO již nedorazí. Chceme nalákat děti s rodiči, aby si vyzkoušeli odpoledne MTBO, chceme oslovit ostatní orientační běžce, kteří rádi zkoušejí nové výzvy nebo je již bolí z běhání klouby :-).

Začínáme ve středu 29.3.2017 v Borohrádku! Více zde: http://oris.orientacnisporty.cz/Zavod?id=4005

Více informací.
Radek | Komentáře: 0

A IOF sportovcem měsíce se stává...

A IOF sportovcem měsíce se stává...

Sportovcem měsíce (mezinárodní federace IOF) pro listopad 2016 se stává Veronika Kubínová.

Rozhovor s ní najdete zde (v angl.).

Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0

Juniorská reprezentace - složení týmu pro sezónu 2017

Juniorská reprezentace - složení týmu pro sezónu 2017 Sezóna 2016 je za námi a na stránkách Juniorské reprezentace a Výběru dorostu ČR v MTBO bylo zvěřejněno složení týmu pro sezónu 2017. Vítám v týmu nováčky.
Petr -Meloun- Lukavec | Komentáře: 0
Celkem: 1492
|< << 5 6 7 8 9 >> >|
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot