MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Novinky

Poslední aktuality

První kolo SP v Římě

Česká výprava se dnes ráno vrátila z prvního dvojzávodu SP v Itálii. Nejvýraznějších úspěchů dosáhli ve "sprintu" Mach (4), Procházka (6), Hrdinová (5), Jakoubová (6) a v nedělní "klasice" Podrábský (6) a La Carbonara (6). V mužích jednoznačně kralovali mistři světa z Finska Tervala a Mäkilä, kteří si jen prohodili pozice a v ženách se na průběžném prvním místě SP usadila francouzka Coupat.
výsledky sprintu (.rtf)
MTBO.cz | Komentáře: 0

Mimořádné udělení licencí

Komise MTBO dne 19.4.2003 udělila výjimky soutěžních licencí MTBO pro rok 2003. Licence E: Miroslav Seidl EKP7402, licence A: Jiří Král SSU5941, Vladimír Žíla BOR6800, Ladislav Suchánek XBM7008. Dalším žadatelům nebyly výjimky uděleny.
MTBO.cz | Komentáře: 0

On-line přihláška na Hamr

Od začátku měsíce je v provozu on-line přihláška na Mistrovství ČR MTBO v Hamrech na Jezeře (viz banner). Svoji přihlášku můžete i zpětně upravovat. Využijte této služby a ušetříte tím pořadatelům práci s ručním zpracováváním přihlášek mailem.
MTBO.cz | Komentáře: 0
Celkem: 1616 načítat automaticky
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru