MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Závody v Blansku zrušeny!

Závody v Blansku zrušeny!

Nepěkné informace z Blanska, které během víkendu prosakovaly na veřejnost, se bohužel ukázaly jako zcela pravdivé. V současné době je odtěžena cca třetina závodního prostoru a do termínu závodu po lese nezbyde ani památka. Uspořádat závod legálně v jiném prostoru pořadatelé vyhodnotili jako nereálnou variantu a rozhodli se přistoupit k radikálnímu řešení. Poslední dvě kola ČP MTBO a MČR družstev jsou v tuto chvíli zrušena bez náhrady. Závěrečné vyhlášení výsledků ČP MTBO proběhne formou happeningu s předběžně stanovenou lokalitou Zvůle u Kunžaku.

Vůbec nás tato situace netěší, nicméně věřime, že chápete závažnost situace, do které se pořadatelé dostali. V ORISu je nová událost -  Český pohár MTBO 2018 - Vyhlášení výsledků, závěrečná vyjíždka. Prosíme o nahlášení zájmu o účast formou přihlášky, aby pořadatelé mohli připravit dostatečně kapacitní zázemí alespoň pro tuto aktivitu. Další podrobnosti budou brzy následovat.

| Pavel Štáfek

Komentáře

Napsat nový komentář
-ury- |
termín vyhlášení
a co to ukončení spojit s Maudicupem?
Honza -mAk- Svoboda |
možná lepší kdyby to bylo spíš s prvním závodem příštího roku? teda pokud to nebude někde v Maďarsku ((c;
-ury- |
nebo bajkovej happening během finále pěšího svěťáku, ať si Aljoša začíná zvykat na bajkery :-D
Graubna |
No fakt! A co kdyby se Maudicup rovnou pocital jako posledni kolo CP misto Blanska? Nebo klidne i ten midlosprint. Donutilo by to tam dojet lidi, zazemi v pivovaru je tam super, vyhlaseni by tam bylo... Nebo je to blbost z nejakeho duvodu?
Graubna |
...je fakt, ze by to pro poradatele znamenalo o dost vic prace (napr. postavit 10x vic trati). Zrovna jsem dosel z piva a pocatecni nadseni z tohoto napadu se mi pri strizliveni trochu rozplyva, kdyz si vzpomenu to, co poradani plnohodnotneho poharu obnasi. Ale i kdyby to mela byt nejaka osekana verze zavodu, tak bych se na ni tesil. Lepsi neco, nez nic :)
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot