MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Prosba

Prosba

Obracím se na vás se žádostí o případnou pomoc. Bohužel mi byla na konci léta diagnostikována cukrovka I. typu a teď se s tím učím žít, trénovat i závodit. Proces učení se ovšem sestává i z chyb (snad žádná nebude tak velká abyste mě našli se v lese válet). Kdybych vás tedy v lese prosil o něco sladkého (šťáva z bidonu, gel, tyčku, cokoliv), myslím to vážně a můžete mi tím zachránit i život.

Děkuju,
Vašek Šňupárek

| Václav -Vašut- Šňupárek

Komentáře

Napsat nový komentář
Josef Nagy |
cukrovka a sport
Ahoj. Dcera Kateřina Nagyová (13 let) má diabetes I. typu od roku 2009. Od tohoto roku závodně běhal na lyžích. 2 roky dělá OB, LOB a letos zkoušela i několik závodů MTBO. Tak Kdyby jsi něco potřeboval ohledně diabetu a sportování, tak dej vědět na nygy.josef@seznam.cz nebo mě zkontaktuj na facebooku. Dám si tě do přátel a můžeme dát řeč
Josef Nagy |
oprava
Omlouvám se. Napsal jsem blbě e-mail ....správně.....nagy.josef@seznam.cz
Jarda Klíma |
Jarda hilfe hilfe
Zdar Vašku, Tvoje jméno i znám a jestli mi hlava trochu funguje, tak i Tebe osobně, i když jen letmo. Koukej se držet a nesvlíkat kalhota, brod je daleko.

Já osobně, když už někam vandruju za studánkama atak všeobecně pomůžu, pokud sám můžu. Kousek pišingru přibalím navíc, kdybychom se někde potkali :-) . Drž se, Jarda Klíma, Prg Nusle.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru