MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Pravidla COVID pro závody v Rakousku

Pravidla COVID pro závody v Rakousku

Pro všechny závodníky cestující na závody ČP do Rakouska jsou na stránkách závodů k dispozici aktuální podmínky účasti v závodech. 

Oproti českým pravidlům stačí v Rakousku být 22 dnů po první dávce vakcíny. Alternativou je čerstvý test nebo prodělaná nemoc. Splnění bude kontrolováno před vydáním startovních čísel. Upozorňujeme zároveň, že pokud budete v Rakousku trávit více než 24 hodin, týká se všech (i očkovaných) i omezení vstupu do ČR a pravidlo o povinném hlášení návratu do země. Neočkovaní musí do 5 dnů absolvovat další test. Celý text nařízení si můžete přečíst na webu Ministerstva zdravotnictví. Bezplatně jsou aktuálně pro občany ČR 2 PCR testy v měsíci a k tomu antigenní testy opakované po nejméně 7 dnech.

| Pavel Štáfek

Komentáře

Napsat nový komentář
Škopek |
Antigenní testy
Ahoj všem, takže bude stačit pro neočkované antigen 29.7.2021 cca 14:00 a potom další 5.8.2021 cca 15:00 a povinné hlášení návratu do své rodné země máme odevzdat na \"Lampárně\"? Tohle je šílená doba ...
Pavel |
Doporučoval bych čtvrteční test před vstupem později než ve dvě odpoledne, jelikož je pravděpodobné, že když ve dvě otevřou prezentaci, v okamžiku kontroly bude test už starší než 48 hodin. Test po příjezdu je do 5 dnů, takže do pátku 6.8.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru