MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Podzimní M ČR na Zvůli - spouští se rezervace ubytování v chatkách

Pořadatelé z KOS Tesla Brno mají pro vás na Zvůli předběžně rezervováno 250míst v chatkách s povlečením, z toho 150 přímo v centru závodu a dalších 100 v kempu na druhé straně rybníka. Plnou kapacitu obou zařízení, jsou ale schopni držet pouze do půlky prázdnin, proto spouští jejich rezervaci už nyní, konkrétně od středy 24.6. od 12hodin, ať máte klid, ještě než se rozprchnete na dovolené.
Rezervace probíhá zčásti přímo přes rezervační systém Kempu 1 (tak jsme označili ubytování v centru závodu), zčásti přes přihláškový e-mail v případě Kempu 2 (to je ten za vodou). Bližší informace naleznete v rozpisu na webu závodu.
Samotné přihlášky na závody a objednávka jídel, případně dalších doplňkových služeb, proběhnou pak standardně přes ORIS do nedělní půlnoci předcházející závodnímu víkendu.
Užívejte léto a nezapomínejte trénovat na sportovní vrchol domácí sezóny!

| Martin Štěpánek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru