MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Open Score 2013 opět na Brdech

1. máj na Brdech je ráj... aneb pokud vám přijde ultralong krátký (nebo spíš potřebujete ještě potrénovat :-)), doražte  ve středu 1.5. do Svinař!
USK Praha se vrací po roce na Brdy a 1.5. pro vás připraví závod typu Bike Adventure, ale s několika specialitami. Opět se jede na MTBO mapě 1:25 000, kde nabízíme jeden z největších zmapovaných prostorů – přeš 62 km2. Prostory, ve kterých se před rokem jel ČP i SP. Tým se skládá z dvojice (MM, DD, MD), která může jet 6 hodin společně, nebo 3 hodiny každý sám – tedy ideální pro nejen partnerské dvojice, které jednou chtějí jet spolu, ale neradi se vzájemně zdržují ;-).

Na té samé mapě, stejných kontrolách a stejných časech bude vypsán i závod pěší – Rogaining. Tedy bikeři si to rozdají s běžci!

A ty, co přijedou již v úterý večer s námi mohou upálit nějakou čarodějnici (nebo aspoň upéct buřta!). Také po dobu závodu je připraven program pro děti, takže si můžete udělat rodinný výlet a všichni pěkně potrénovat.

www.mtboprague.cz/open-score

| Míša Lacigová
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot