MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

MČR štafet -15 let

MČR štafet -15 let Nalaďte se před víkendovým MČR štafet pohledem jak to vypadalo před patnácti lety. Do doby kdy vládla úplně jiná MTBO generace, byl jen jeden rozměr kol, trubky se od oceli posouvaly ke hlíně, jezdilo se 3x9 nebo méně a kotoučovky měl asi jenom JaRyn (c:
MČR štafet JBC / Břízky 2003
| Honza -mAk- Svoboda

Komentáře

Napsat nový komentář
RaMach |
KOtoučovky
měl i JIrka kubín, ten již od roku 1999. A to kolo, na kterém je tenkrát měl, ještě stále na závodech ČP MTBO závodí :-)
KLádin |
já hned na první fotce vidím dvoje kotoučovky a ani jedno není Jaryn nebo Jirka:-) A na stupních vítězů bych taky našel několik adeptů na medaile v elitě i letos, i když většina již přešla o kategorii výše, to je fakt. Takhle najít fotogalerii z Radvance 1994, to by bylo teprv retro...:-)
Martin S. |
Závora, pevné vidlice a kotoučovky
Jo,to byl pěkný závod... moje nejsilnější vzpomínka na něj je tohle: "Naši štafetu posunul na konečné 5. místo až Míra Seidl, který zajel téměř o 2 minuty nejrychlejší čas. A to ještě při postupu na šestou kontrolu narazil do závory - v místě, kde jinak dobře viditelná závora stála, žádnou neočekával, neboť v mapě chyběla a navíc v době, kdy v Jablonci studoval gympl, tam žádná nebyla. Na cestě k ní v rychlosti asi 30 km/h mapoval a všimnul si jí prý asi 2 metry předem. Nebyla zamčená, a tak to naštěstí skončilo jen rozbitými koleny. Navíc pak všichni závodníci neměli rovné podmínky, protože třetí úseky od průběžného 7. místa už měly po tom náraze závoru otevřenou." (z historie zpráv na webu Ekonomu) Ten rok Sádlo jezdil ještě na jeho legendárním kole s pevnou vidlicí. Jinak já měl od té sezóny nové kolo s kotoučovkami taky, s pevnou vidlí jsem jezdil ještě tu předchozí. Loni jsem ještě na obou těch kolech jezdil do obchodu a na koupaliště - kdyby je někdo ukradl, tak se zabije, protože skoro nebrzdily... letos z těch dvou mám složené jedno funkční, ale jen na výlety s dětskou sedačkou, závod na něm žádný nepojedu :-)
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot