MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Juniorský stříbrný double z longu ME

Juniorský stříbrný double z longu ME

Dnešní závod v longu se jel přímo v dějišti ME v okolí vesničky Monfortinho a pro české juniory byl rovnou dvojnásobně úspěšný.

Veronika Kubínová přidala medaili i z posledního individuálního závodu, tentokrát stříbrnou, když nestačila pouze na svoji tradiční rivalku Lou Denaix (FRA). Svou premiérovou medailí z mezinárodní akce se tentokrát i přes drobné technické problémy blísknul rovněž stříbrný Václav Šňupárek, kterého na bednu doprovodí vítězný Sauli Pietikainen (FIN) a třetí Florian Pinsard (FRA).

Z dospělých se na velkou bednu vtěstnali hned tři čeští zástupci - 5.Jiří Hradil, 6.Marek Pospíšek a 6.Marie Březinová.

Kompletní výsledky najdete zde. Mistrovství Evropy končí zítra závodem štafet a opět ho můžete sledovat na stránkách zavodů.

| Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru