MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Jdu na sever, jdu na jih..

Jdu na sever, jdu na jih..

Teda vlastně obráceně – na jihu už jsme byli, teď se juniorská i seniorská reprezentace chystají na sever a to konkrétně do švédského Åhusu, kde nás od středy do neděle čeká tradiční jarní MTB-O Camp.

Juniory čekají ještě v úterý před odjezdem zátěžové testy ve funkční laboratoři CASRI v Praze a poté ve středu cesta na sever. Značně nabitý tréninkový program začne ve středu večer nočním závodem a v následujících dnech nás čekají 2-3 mapové tréninky denně včetně dvou závodů Světové série WRE.

Fotky z akce by se průběžně měli objevovat zde, webové stránky s programem a výsledky jednotlivých cvičných i ostrých závodů najdete na mtbocamp.dk.

| Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru