MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Informace z vedení sekce MTBO

Informace z vedení sekce MTBO

V pondělí 19. dubna se uskutečnilo mimořádné zasedání vedení sekce MTBO. Programem jednání byly především otázky související s možnostmi pořádání závodů za současných hygienických opatření. Zde jsou hlavní výsledky jednání:

1) Nominační závod na MS/JMS proběhne v každém případě v termínu 22. května. Pokud bude v tomto termínu probíhat závod ČP v Jesenici, bude nominační závod uskutečněn v rámci tohoto závodu. V opačném případě proběhne individuální nominační měřený test dle pokynů reprezentačních trenérů. Test bude určen pouze pro členy reprezentačních výběrů.

2) Pro závod ČP MTBO v Jesenici nebude ČSOS požadovat výjimku pro uspořádání od Ministerstva zdravotnictví. Výjimka by i v případě udělení neumožnila účast většiny závodníků (nevztahuje se na hobby kategorie, u elitních kategorií a pořadatelů by bylo nezbytné nákladné PCR testování) a uspořádání kompletního závodu ČP. V případě umožnění společného sportování v době plánovaného konání (22. - 23. 5.) proběhne závod za dodržení aktuálně platných režimových opatření - startovní vlny, rozestupy koridorů, bez shromaždiště, atd. Pokud nebudou možné ani starty ve vlnách, závod se přesune pravděpodobně na prázdninový termín. O konání závodu v termínu 22. - 23. 5. rozhodne vedení sekce  MTBO v pondělí 10. 5.

3) Vedení sekce doporučuje klubům pořádání individuálních měřených tréninků, které jsou v souladu se současnými opatřeními. Aktuálně je již připravena květnová termínovka tréninků Pražské MTBO ligy (https://www.mtboliga.cz/treninky), Brněnského poháru MTBO (http://mtbo.tbm.cz/zavody) a Severské ligy.

Jednání proběhlo 19. 4. 2021 20:00 - 21:00. Účastníci: Z. Pospíšek, J. Vraný, P. Lukavec, M. Jirásek, P. Štáfek, M. Bílý

Zapsal: P. Štáfek

| Pavel Štáfek
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Zdraví v láhvi - Kitl Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Webové stránky, Internetové aplikace - strict Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru