MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

20 let MTBO v Čechách aneb setkání v Radvanci 15.11.

A proč setkání znovu v Radvanci?
No ona už to většina z vás nepamatuje, ale ono je letos 20. výročí založení MTBO a právě v té hospodě proběhlo vyhlášení prvního mezinárodního závodu na našem území a pamětníci si vzpomenou na neopakovatelnou atmosféru a tancovačku, která vyvrcholila klasickou správnou fackovačkou, o které se následně několik let psalo a mluvilo.
(Vzpomínka na vesnickou tancovačku 1995)

Dále následně na stejném místě proběhlo několik ročníků Radvaneckého přeboru, tak bychom si na to rádi trochu zavzpomínali a připravíme pro vás taky nějaký minizávůdek a večer za zvuků kapely Superhero Killers proběhne Six Pakli LHS ples.

| Vláďa -Báža- Lepšík

Komentáře

Napsat nový komentář
Pulina |
Osobnosti na plese
Ahoj, jako pamětnice zmiňované události si dovoluji položit dotaz, zda se zúčastní nebo budou pořadateli pozvány nebo k účasti vyzvány i největší hvězdy onoho závodu, potažmo večírku (R.R., Pekič, Jarda R., Ronny...)?
Báža |
Jardu a Ronyho už jsem pozval, na pekiče a Ropáka bohužel kontakt nemám, ale ocením něčí pomoc
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Horská kola | Vybavení pro sport, outdoor a zahradu | Give.cz Mapník pro MTBO AutoPilot