MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Hardware

Kola a další vybavení vhodné pro MTBO závody.

| Zobrazeno 6612x | Hardware

Jaké jsou Vaše zkušenosti s výrobci dresů?

Ahoj lidi. Napadlo mě oslovit tímto článkem ty z Vás, kteří jste v oddíle měli na starosti zařizování okolo dresů, zda byste nebyli ochotni něco sepsat o svých zkušenostech s různými českými výrobci dresů, neboť přesto, že spousta oddílů už dresy má, spousta se jich teprve chystá. Pomozme si tedy navzájem a poučme se z chyb osatních, ať to k nečemu je, i špatná zkušenost je přece zkušenost. Pokud tedy budete mít náladu napište do diskuze to podstatné, tedy své zkušenosti a ceny, věřím, že pak společně vyhodnotíme výrobce dresů v ČR na ty co za to stojí a co jsou na nic.
díky za pozornost Libor Kříž XPU 7804
| Zobrazeno 4342x | Hardware

Nově v novém do nové sezóny!

Upozorňujeme všechny bikery a bikerky, oddíly a MTB příznivce! Každý oddíl, který uvažuje o realizaci nových klubových cyklodresů má tímto jedinečnou možnost si buď individualně kdykoliv v týdnu, nebo přímo osobně na každých MTBO závodech, vyzkoušet a objednat cokoliv z kompletního sortimentu nejkvalitnějšího cyklistického oblečení od firmy PROCENTRUM - nového partnera českého MTBO teamu [mimo jiné i partnera a sponzora a dodavatele komplet speciálně vyvinutého cyklovybavení pro Honzu KOPKU na IDITAROD´07]. Celý článek.
| Zobrazeno 4562x | Hardware

TUFO za zvýhodněné ceny pro závodníky MTBO

I letos trvá nabídka české firmy TUFO pro závodníky MTBO. Kdo sháníte galusky nebo plášťovky na trénink či závodění (hlavně na silničce), můžete koupit za lepší ceny. Nabídka platí po celý rok 2007 objednané kousky dovezu na závody MTBO. Kontakty najdete v ceníku. Plášťovky TUFO na silničku vřele doporučuji z několikaleté vlastní zkušenosti! Kompletní katalog a popis výrobků na www.tufo.cz Celý článek.
| Zobrazeno 14298x | Hardware

Jak jsem reklamoval prasklý rám

Od roku 2000 jsem až do sezóny 2003 jezdil na kole Giant Escaper (rám 19,5") s vybavením Shimano LX, XT. Minulý čas používám proto, že v červenci 2003 praskla spodní rámová trubka při výjezdu známých "esíček" u hotelu SKI (Nové Město na Moravě) během letního soustředění reprezentace (svědkem byl RaMach). Možná by vás mohly zajímat mé zkušenosti s reklamací tohoto rámu u současného i bývalého dovozce (MM s.r.o., Progress Cycle) Celý článek.
| Zobrazeno 9551x | Hardware

Dělejte to!

Hodně závodníků studuje, jiní mají přísné a lakomé rodiče. Další jsou od přírody spořiví. A nebo všechno dohromady. Výsledkem je, že jsou okolnostmi nuceni pečlivě zvažovat výši počáteční investice i ceny za náhradní díly na svém horském kole. Takové pečlivě "zvážené" kolo je potom velmi kompromisním řešením. Celý článek.
| Zobrazeno 8431x | Hardware

Nedělejte to, já nevím pokolikáté už!

Vždycky na sklonku sezóny, po letmém zhodnocení sportovních úspěchů a neúspěchů, si slibuji, že napříště budu trénovat usilovněji, závodit úporněji a pít ještě méně, jde-li to vůbec. Logicky pak budou mé úspěchy převratnější. Podobné úvahy má bezpochyby každý biker. No, a potom se zima přežene a za týden začíná první závod. Patrně Král Šumavy, Rubena Cup a podobné, spíše delší podniky. Celý článek.
| Zobrazeno 7599x | Hardware

Tohle taky nedělejte!

Ač neoprávněn, najedu během pracovního týdne značné množství kilometrů osobním autem. Ty se bohužel do tréninkového deníčku nedají počítat. Autem jezdím ve městech, po dědinách i širým krajem. Všude potkávám cyklisty a s tvrzením o právu, se domnívat, že valná většina cyklistů, jedoucích po silnici, jsou do sebe zahledění idioti bez ohledů k ostatním účastníkům silničního provozu, se mohu více než ztotožnit. Celý článek.
Celkem: 43

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru