MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Bikeři a bikerky

Osobnosti MTBO a rozhovory s o-bikery a o-bikerkami.

| Zobrazeno 6795x | Bikeři a bikerky

Mistrovství Evropy 2007 se vydařilo

V sobotu skončilo v Toskánském Castelifiorentino mistrovství Evropy.. V neděli večer pak dorazil úspěšný český tým do Prahy s celkovou bilancí 7 zlatých, 6 stříbrných a 9 bronzových medailí v kategoriích dorostu, juniorů a elite. Dospělým se po loňském hubenějším roce opět podařilo výrazně prosadit do první desítky a výkony dorostenců a zejména juniorů naznačují, že to s budoucností MTBO v Čechách vypadá dobře. Možností jak se připojit na internet v Itálii mnoho nebylo a tak místo tradičních zpráv po každém závodě přijměte tento obsáhlý kompletní report. Celý článek.
| Zobrazeno 11402x | Bikeři a bikerky

73 hodin s GF

detail
Když Markéta J. volá jen tak, tak je to vždy podezřelé a když začne hovor "... co děláš příští týden?" Tak je jasné, že něco potřebuje! Ale tentokrát to bylo obzvláště podivné, oznámila mi totiž že přijede Gary Fisher... Ok, zas mají nějakou Bretton-marketingovou vtipnost a nezvládá, normální ... "... Gary Fisher? Jakože ten Gary Fisher? Jakože Pan Gary Fisher? To opravdu existuje?" nějak mi v tom pořád něco nesedělo... Celý článek.
| Zobrazeno 16305x | Bikeři a bikerky

Ať žijou BODY

detail
hrabě von NOVIKOV

Drazí silničáři a bikeři,

zdravím vás po další životní zkušenosti a zážitku, který lze popsat jen u dobře natočeného zlatavého ionťáku.

Vše proběhlo velmi rychle a při dnešním bodovém systému téměř beze svědků a ti co to viděli a zapříčinili jako správní Č.E.Š.I. ujeli včas.

Celý článek.
Celkem: 45
|< << 1 2 3 4 5 >> >|

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot