MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

MTBO ČP + MČR

Český pohár (nejvyšší soutěž) a mistrovské MTBO závody u nás.

| Zobrazeno 3613x | MTBO ČP + MČR

Drsný kraj, drsní lidé

Drsný kraj, drsní lidé

O prázdninách, 10.-11. srpna 2013 pro vás připravujeme závody Čekého poháru MTBO v podhůří Jeseníků.

Protože možná už nyní plánujete svůj program na prázdniny, chceme vás pozvat na strávení nejen prázdninového víkendu v Jeseníkách. Nemusíte k nám přijet pouze závodit na bajkách, ale Váš pobyt v drsném kraji můžete prodloužit nebo přijet již s předstihem. Co Vás zde čeká za zajímavosti?

Celý článek.
| Zobrazeno 2365x | MTBO ČP + MČR

O víkendu pod Landštejnem v mezinárodní konkurenci

O následujícím víkendu nás čekají další pohárové závody - tentokráte pod hradem Landštejn, nedaleko historických Slavonic, pod pořadatelskou taktovkou OK Jihlava. Aktuálně je přihlášeno 419 závodníků, nejen jako obvykle z Čech a Slovenska, ale též z Rakokuka (na hranice je to jen 10 km) a ozvalo se i pár Švýcarů že by si u nás chtělo zazávodit. Kromě Českého poháru jsou závody zařazeny i do Rakouského poháru, proto tedy velké množství přihlášek od našich jižních sousedů.

Celý článek.
Celkem: 248
|< << 8 9 10 11 12 13 14 15 16 >> >|

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot