MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

MTBO ČP + MČR

Český pohár (nejvyšší soutěž) a mistrovské MTBO závody u nás.

| Zobrazeno 3268x | MTBO ČP + MČR

ČP Bruntál - předzávodní informace

Tento víkend, 10. a 11.8.2013 se uskuteční další závody Českého Poháru MTBO, tentokrát v podhůří Jeseníků v Bruntále. Vše v režii pořadatelů z A-TEAM Novo Bruntál. V sobotu je na programu long, v neděli pak middle. V řádném termínu je přihlášeno okolo 220 závodníků z Česka, Slovenska, Polska, Rakouska, Německa a Maďarska.
Celý článek.
| Zobrazeno 2849x | MTBO ČP + MČR

Opravdový svátek orientační cyklistiky

Opravdový svátek orientační cyklistiky

ORIENT EXPRESS se ve svých dosavadních dvou ročnících předvedl v mnoha podobách a jeho nadšení pořadatelé dokázali, že se umějí vyrovnat s různými formáty soutěží a pořádné zábavy pro milovníky orientačních závodů na kolech. S již zavedenou značkou se setkáme i letos, a to na akci, která v mnoha ohledech ponese charakteristiku obou předchozích ročníků – letošní HOLBA & Litovel Orient Express v sobě skloubí vrcholové závodění a veřejnosti otevřený závod. Mistrovství ČR v MTBO na klasické a krátké trati a orientační závod dvojic The North Face ORIENT EXPRESS Adventure.

OE2012 - Ploština

Celý článek.
| Zobrazeno 3243x | MTBO ČP + MČR

Nabitý mistrovský víkend v Šumicích u Brna

O nadcházejícím víkendu, 8.-9.6. nás v režii pořadatelů z Tesly Brno čekají hned 3 závody v lesích nad Šumicemi u Brna, kam se celostátní závody MTBO vrací po 8-mi letech. V sobotu jsou na programu hned dva závody - dopoledne závod M ČR a Veteraniády ve sprintu, zařazený také do Českého poháru a odpoledne mistrovský závod štafet, v neděli pak Český pohár v disciplíně Free Order. Celý článek.
Celkem: 248
|< << 7 8 9 10 11 12 13 14 15 >> >|

Tvořte obsah MTBO.cz

Zaregistrujte se, přihlaste a pak můžete přímo na úvodní stránce vkládat vlastní články a novinky, případně vytvářet fotoalba ve fotogalerii. (Vše podléhá schválení webmasterem).

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot