MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Změny v nominaci na ME

Jsou zprávy dobré i zprávy špatné, navíc to dost často bývá tak, že zpráva která je pro někoho špatná, může být pro jiného dobrá. Tak nejdřív ty špatné - ME se nezúčastní Jirka Hradil, který si při závodě Brno - Černá Hora způsobil zranění steheního svalu (doba léčení 5-6 týdnů). Na svůj první velký závod si tak bude muset počkat, doufejme že ne dlouho. Druhou zprávou je, že se ME nezúčastní ani Hanka La Carbonara, důvody znám a chápu, ale zatím nezveřejním.

No a teď z té druhé strany - tedy ty pro někoho dobré zprávy. Nominované ženy a dívky mají jedinečnou šanci poprat se nejen o uprázdněné místo české jedničky, ale i o místo v první štafetě. Jirkovo zranění je "dobrou" zprávou pro Radka Lacigu, který se tak stává sedmým mužem ve výběru a cestujícím náhradníkem. Zda a co konkrétně pojede, to se rozhodne až na místě. Kdo nahradní Hanku zatím nevím, protože obě náhradnice (Chudíková, Hančíková) mají problémy které jim účast mohou zkomplikovat. Možná tak žen pocestuje jen 5 a na místě, alespoň pro štafetu, dostane šanci některá ze závodnic D20.
Na závěr ještě jedna zpráva, pro většinu lidí patrně neutrálního charakteru. Při jmenování náhradníku jsem opoměl napsat do článku Milana Šrůtu který je nyní prvním necestujícím náhradníkem pro ME. Jak Marwinovi, tak Aldovi Linhartovi (který tím zůstal v pozici č.2) se omlouvám ze svou chybu.
| Zobrazeno 3645x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru