MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Zítra to vypukne (finále SP2013, Portugalsko)

Zítra to vypukne (finále SP2013, Portugalsko)

Dnes mají reprezentanti na programu model a zítra je čeká první závod finálového kola Světového poháru 2013 (Grândola, Portugalsko) - middle.

Middle se bude odehrávat přímo v městečku Grândola. Přímo v závodním centru bude předstartovní karanténa a pre-start odkud budou závodníci 15minut před svým startovním časem vypouštěni na 2km dlouhou cestu do startovní arény. Na muže pak čeká 16km, 16kontrol a 475m převýšení, na ženy 12.5km, 13kontrol a 300m převýšení.

Grandola foto

Middle se bude odehrávat v typicky středomořském lese (velmi hustém), s malými zastavěnými lokalitami a ve zvlněném terénu, místy se strmými svahy. Důrazně doporučena je ochrana před trny (po lese se jezdit může).

mapafoto

Startovní listina je losována po skupinách. Do 1.-3.skupiny jsou závodníci nasazováni, červená skupina je dána průběžným pořadím Světové série (WRE) plus úřadující mistr světa v middlu (v seznamu s hvězdičkou). A červená skupina samozřejmě startuje až nakonec. V mužské red-grupě máme hned tři zástupce, v ženské zástupkyni nemáme.

middle red-group

Middle startuje v 10:00 (11:00 našeho času) a bude přenášen on-line. Na stránkách závodů bude k vidění:

1. webová Live TV (kamery v lese i v arénách)
2. GPS-tracking (z našich GPSku povezou: Jiří Hradil, František Bogar a Vojtěch Stránský)
3. Průběžné výsledky (včetně radiových kontrol v lese)
4. Live Blog

Po skončení middlu (cca 13:30 místního času) bude publikováno aktualizované pořadí Světového poháru 2013 před posledním individuálním závodem, kterým bude long (kvůli stanovení červené skupiny).


Takže k vidění by toho mělo být celkem dost a vše je stále otevřené. Držte našim palce.

| přečteno 2395x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot