MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Závěrečný závod ČP MTBO a vyhlášení celkových výsledků pro rok 2012

Rok s rokem se sešel a je tu opět konec sezóny a sním i vyhlášení výsledků ČP v MTBO pro rok 2012.

Jak jistě všichni víte, poslední letošní závody ČP a MČR družstev se uskuteční příští víkend 13. – 14. 10. 2012 v okolí obce Zubří nedaleko Nového Města na Moravě. Pořadatelé zvolili terén, kde se v roce 2007 rámci MS v MTBO uskutečnil závod na „middle“, kde jsme získali dvě bronzové medaile (Jirásková a Tomeček). Myslím, že se máme na co těšit.

Stalo se již dobrým zvykem v rámci posledního závodu ČP vyhlásit i celkové výsledky. Rád bych vás tedy všechny pozval na tyto závody a věřím, že vyhlášení ČP 2012 proběhne důstojnou formou za účasti všech nejlepších. Jen připomenu, že budeme vyhlašovat 6 nejlepších v kategoriích DE a HE, vždy tři nejlepší DH 14, 17 a 20, 40 a 50 a pouze vítěze v DH21A, B a C(muži). Celkem se tedy na stupních vítězů objeví 47 závodnic a závodníků, pro které připravila ceny společnost Astera design.

Pokud snad tedy ještě váháte s účastí je nevyšší čas se rozhodnout. Věřím, že nejen sportovní, ale i společenská stránka bude stát za to a všechny co se snaží pro vás závody v MTBO organizovat odměníte svoji účastí. 

| přečteno 2609x | MTBO ČP + MČR | Zbyněk Pospíšek
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot