MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Začátek sezóny se blíží

Jistě již víte, že běží registrace a byly aktualizovány všechny dokumenty sekce. Hlavní novinkou pro letošní rok je změna přihlašovacího systému a registrací  a změna názvu kategorií.

Od letošního roku se zavádí jednotný systém evidence klubů, členů a závodů v celém Českém svazu orientačních sportů. Součástí tohoto systému je i Registrace závodníků a přihlášovací systém. Přístup do systému již dostali zástupci jednotlivých klubů.

Další novinkou v naší sekci je změna názvů kategorií na W a M, tak jak se dohodlo na loňském shromáždění sekce.

| přečteno 2273x | Informace | Zbyněk Pospíšek

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Fanda |
Změna názvů kategorií

Jaký je důvod pro změnu názvů kategorií?

Co nám to přinese?

Díky za odezvu

Alda |
Myslím, že to je proto, že Giganti mají už dva roky krýgly s potiskem MW40+
Honza -mAk- Svoboda |
Né že bych těm názvům přikládal jakejkoliv význam (ať původním nebo novým), ale co třeba proto, že to bude konečně shodně se zbytkem světa a hlavně stejné v případech kdy ČP pořádá zahraniční pořadatel?
Meloun |
Především proto, že to schválilo shromáždění sekce. Ale důvod je asi ten, že používat úplně jiné zkratky než všechny okolní země a ještě k tomu švédské (a Švédsko není zrovna MTBO mekkou) je prinejmenším divné. I na mezinárodních závodech je to takhle. A držet se něčeho jen proto, že to tak používají běžci, podle mě není žádný argument.
Martin S. |
Názvy vet. kategorií

Co názvy veteránských kategorií M40 Long, M40 Short, nejsou trochu nešťastné? Co na ně řeknou systémy pro pořádání závodů, už všechny zvládají takhle dlouhé názvy kategorií?

Navíc někde vidím název s mezerou (M40 Long, M40 Short - v ORISu), jinde bez mezery (M40Long, M40Short - v soutěžním řádu či něčem podobném). Náš oddílový přihláškový systém se překvapivě s délkou srovnal, s tou mezerou ale ne :-(

 

Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot