MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

WRE závody ve Finsku

Úryvek z mailů z WRE závodů ve Finsku, kam v pátek odcestovala širší repre bojovat o poslední místa na MS, od Evky Haškové:

MIDDLE:
Ahoj z rovinatého Finska, kde svítí sluníčko a v lese to drncá, jako na Vyjimečně hořké a závody mají pořadatelskou úroveň tak -100 bodů. Na startu nejsou hodiny, v lese razíme Emitem a kontroly neodpovídají, pro mě je to hrůza, protože nevíš jestli jo nebo ne. A taky jsou ty destičky na stromě a někdy musíš slézt celý z kola, abys tam dosáhl. Docela sranda, ještě taky není jasný, jestli má být Emit na kole nebo ne. Pořadatelé mlčí. Teď prý je to jedno, ale na MS asi na kole. Určitě není od věci si to tu vyzkoušet. Závod byl dost zvláštní, někdy se pevné cesty ztrácely mezi borovicemi, ale vedly tam. Jindy zase tečka nebyla vidět, jen z jednoho konce a myslím, že přes chyby, které jsem udělala, jsem to snad zvládla. Přeběh lesem mi přišel jak prodírání se pěkným bordelem a za každým borůvčím jsem čekala nejmíň medvěda. My jedeme zítra klasiku, ale dneska byl middle na 70min, tak uvidíme. Start je v deset a my jdeme někdy po 11.

KLASIKA:
Zase ahoj z Finska, kde jsou opravdu obrovské prostory a zajít k sousedovi znamená ujít na venkově přibližně tak kilometr.
Dneska bylo zase nádherně, sluníčko nám tady přeje a v lese už to taky bylo lepší. No lepší, drncalo to úžasně až jsem si někdy myslela, že to už snad neskončí. Mapově se mi celkem až na nějaké dohledávky dařilo, je pravda, že spíš to zkazil ten, co moc mapoval. Na mapě nebylo ani uvedené měřítko, což ale právě mne moc nerozhodilo. Je pravdou, že se měnila mapa a šlo se z patnáctky na desítku, ale protože se tam už jelo včera, tak se to dalo. Mimochodem, konec se jel v pískovně, takže když jsem v závěru spadla a chytly mne v tom písku křeče, byla to velká paráda.

Výsledky najdete na:
http://www.jalasjarvi.fi/ya/suunnistus/fillari2006/linen_race2006.html

| přečteno 3856x | Reprezentace | Honza -mAk- Svoboda
Související články: MS 2006 Finsko
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot