MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

WRE 2007

Závody v Dánsku skončila evropská část letošního WRE. Jak tedy vypadá konečný světový žebříček? A jak si stojí naši reprezentanti?

Žebříček WRE se sestavuje ze 7. nejlepších výsledků za posledních 12. měsíců. Pouze závody MS a ME zůstávají započítané, dokud neproběhne další šampionát. Při tvorbě aktuálního žebříčku se tak již nepočítaly loňské závody ve Zďáru nad Sázavou, které pořádala Tesla Brno a díky tomu se většina našich reprezentantů bohužel posunula pořadím směrem dolů.

WRE k 14.10.2007

Muží
1.	Beat Oklé (SUI)                          
2.	Matthieu Barthélémy (FRA)                 
3.	Jérémie Gillmann (FRA)                   
...
9.	Lubomír Tomeček                        
14.	Jaroslav Rygl                           
26.	Jan Lauerman                          
30.	Jan Svoboda                           
32.	Martin Ševčik

Ženy
1.	Christine Schaffner (SUI)
2.	Michaela Gigon (AUT)
3.	Päivi Tommola (FIN)  
...
19.	Renata Paulíčková 
22.	Michaela Lacigová  
27.	Markéta Jirásková
39.	Barbora Chudíková 
45.	Martina Tichovská

Kompletní žebříček

V červené skupině pro nasazování do závodů MS a ME je tedy z našich aktuálně pouze Tomíno, který slušně bodoval na posledních závodech v Dánsku i předtím na MS. Zbytku našich reprezentantů se počítají právě jen obě mistrovství, což samozřejmě na závodníky kteří bodíky sbírali pilnějí nestačí.

Kalendář českého poháru je v jarních měsících poměrně nabitý, cesta na zahraniční WRE závody znamená obvykle delší čas než jen víkend. Proto by bylo dobré mít jedny závody doma. Bylo by fajn, kdyby se některý z pořadatelů ČP v příštím roce ucházel i o pořádání WRE - bohužel s tím jsou spojené nepříjemné odvody IOF a zájem o pořádání ČP je vůbec vlažný, takže asi bude nutné, vyjet za světovými body někam do světa. Dobrá pozice na startu za to stojí.

| přečteno 3225x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot