MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Vlastňáky MS 2013

O tom, jak se na Mistrovství světa dařilo, už jste asi všichni četli a slyšeli docela dost. Načněme tedy i trochu jiný soudek :o).

Myslíte si, že závodníci na Mistrovství světa jsou jiný živočišný druh, jezdí téměř nadzvukovou rychlostí a navíc naprosto bez chyb? No pokud chtějí bojovat o medaile pak v podstatě ano. Ale ne vždy se podaří, co se dařit má.

Takže tady je několik „vlastňáků", jejichž aktéři se k nim zcela dobrovolně přiznali, zveřejnil je na ně někdo z „kamarádů" nebo je neutajili kvůli GPS trackingu :o).

Jiří Hradil (CZE, Long): Když nechceš medaili z MS MTBO utíkej do bažiny a tam ji s jistotou ztratíš, tak snad za rok se bažinám vyhnu..... :o)

Jussi Laurila (FIN, Middle): Hlásím se do kategorie „Nejhloupější omyl MS2013“.

Rózsa László (HUN, Middle): Dostanu nějakou cenu, když zveřejním svoji chybu na první kontrolu middlu? Moje smyčky na první kontrolu. Nechápu…

Luca Dallavalle (ITA, Long): Tohle je do kategorie "Nejlepší out".

Honza Svoboda (CZE, Sprint): Po tom, co jsem projel nejtechničtější pasáže závodu, kde jsem pro jistotu i párkrát zastavil kvůli mapování, jsem se nechal strhnout tempem v mapově jednodušší oblasti městské zástavby a jeden z postupů jsem jel pouze na směr s pořešenou dohledávkou. Pozitivně naladěn čtrnáctým místem jsem se až odpoledne z oficiálních výsledků dozvěděl o diskvalifikaci, kdy jsem nevědomky projel zakázaným prostorem, který snad ani nešel v mapě přehlédnout.

a Marek Pospíšek (CZE, Sprint): Já bych se rád přidal do kategorie "milovníků fialového šrafování". Speciálně na sprintu. Kdo se přidá?

pozn. Přidat by se mohli třeba všichni tři naši junioři :o). Vojtěch Ludvík v tomtéž místě dokonce „zahodil“ stříbrnou medaili.

Samuli Saarela (FIN, Long) se na longu po 2-3minutách vrací zpět na kontrolu č.24 (poslední výměna mapy). Zapomněl ji orazit?

| Zobrazeno 3891x | MTBO v zahraničí | Petr -Meloun- Lukavec
Související články: MS 2013 Estonsko

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Albert |
Saarela
Jo, Saarela neorazil kontrolu na výměně mapy. Ale je docela dobrej, že mu to docvaklo a vrátil se. Vloni pro změnu v závěru klasiky zasukoval řetěz a ztratil zlato. Ale letos by na Kryštůfka stejně neměl!
Meloun |
další Saarela
Škodolibost vládne světu :o). Kdo by chtěl vidět Saarelův další extrémně "vydařený" špek ze sprintu, nechť nahlédne do MTBO skupiny (tý mezinárodní) na FB :o).
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru