MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Velikonoční MTBO soustředění junior-repre

Skoro bezprostředně po návratu ze silničního najíždění objemů v Toskánsku, se kterým jsme se rozloučili sobotním švihem na krátký-krátký a někteří i koupáním v moři, vyrazila junior-repre předsezónně poladit mapu v teplotách kolem nuly na tradiční Velikonoční soustředění, tentokrát v Kostelci nad Černými lesy.

Juniory, dorostence i pár seniorských reprezentantů čekalo 6 mapových tréninků na mapách z Maudi cupů 2013 a 2014 a ze dvou víkendů Českého poháru 2014 (poděkování oddílům Sokol Kostelec n.Č.l., Ekonom Praha a Fakulta stavební Praha za poskytnutí map a SNS Smržovka a dalším bajkerům za spolupráci při stavbě tréninků).
| Zobrazeno 2959x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru