MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Velikonoční mapové soustředění junior-repre

Po návratu z teplých krajin vyrazila junior-repre kromě fyzičky poladit i mapu na tradiční Velikonoční mapové soustředění. Vzhledem k hodně časnému termínu letošních Velikonoc, byla zvolena lokalita Hradce Králové (kde až tolik metrové závěje v březnu nehrozí) a mapy z ČP a MČR štafet 2015 (XHK) a úvodního kola ČP2016 a ultralongu (LIP).

Reprezentanty a reprezentantky čekalo ubytování v apartmánech u Stříbrného rybníka, 2 mapové tréninky, 3 cvičné závody na SI (včetně úvodního nočáku postaveného stylově kolem lesního hřbitova :-), jedny smíšené štafety, nějaké ty GPS rozbory postupů a samozřejmě pletení pomlázek, případně shánění koledy a pentlí pro koledníky :-).

Počasí nám celkem přálo = nezmokli jsme. A v lese moc bahna nebylo, takže to na bajku celkem odsejpalo. Takže myslím, že se soustředění celkem vydařilo.

Další dubnovou akcí bude výběrové mapové soustředění a průzkum terénů v Maďarsku (13.-22.4.2018) před letošním Juniorským ME.

| Zobrazeno 2305x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru