MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Velikonoční mapové soustředění junior-repre

Velikonočních prázdnin a státních svátků využila Juniorská reprezentace v téměř kompletním složení, navíc doplněná o několik dospělých reprezentantů a řadu sledovaných závodníků, k účasti na tradičním Velikonočním mapovém soustředění. Tentokrát jsme vyrazili potrénovat na mapy z loňského MČR a předloňského MS do Jablonce nad Nisou. Na programu byly 4 tréninkové závody (noční sprint, middle, krátký long a okruhy), 2 neměřené tréninky (vrstevnicovka a koridor) a večerní rozbory GPS postupů.

I přes postupně přituhující počasí se soustředění myslím docela vydařilo, takže díky všem za účast a uvidíme se za 3 týdny na Českém poháru.
| Zobrazeno 2629x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Marťas |
Pěkný

Koukám, že jste to těma rozborama posunuli zase o kousek dál. Tréninky podle map vypadají dost výživně. Sice jsem doma udělal kus práce, ale stejně mě mrzí, že jsme s váma nejeli. Doufám, že přiště se už zase zúčastníme.


Marťas

Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru