MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Vánoční nadílka od SHOCartu

V předvánočním shonu přichází SHOCart se zajímavou nabídkou pro všechny, kteří to s pohybem v přírodě myslí vážně. Nedávno totiž dokončilo vydavatelství pokrytí celé republiky mapami 1:50 000 a vydalo vůbec první Cykloatlas Česka. Nyní můžete využít velmi výhodné nabídky, která se těchto dvou produktů týká.

Pokryto 1:50 000 - sada 72 map

Celá řada zelených "padesátek" pokrývajících Českou republiku vás při nákupu v obchodě vyjde na 4.968,- Kč (72x69). To je dost vysoké číslo a málokdo je takovým fanouškem, aby si všechny mapy pořizoval jen proto, aby je měl doma v šuplíku.

K zamyšlení však nutí současná nabídka SHOCartu, ve které vydavatelství nabízí tuto kompletní sadu za neuvěřitelných 2.222,- Kč (a to včetně poštovného). Prostým výpočtem zjistíme, že jedna mapa tak vychází na něco málo přes třice korun a to je sleva větší než 50%.

Akce je omezena časově (do 31.3.2003) a platí jen pro území České republiky. Doručení zásilky dobírkou. Jednorázově lze objednat pouze jednu sadu, jelikož nabídka není určena obchodníkům, ale koncovým zákazníkům firmy SHOCart.

Otázkou je, jaké výhody a nevýhody tato nabídka skrývá. Nevýhodou může být větší jednorázový výdaj a kdo z vás potřebuje všechny tituly na území České republiky?

Jenže... pokud se pohybujete jen na polovině území Česka (té atraktivnější samozřejmě), tak se vám koupě vyplatí. Cena je opravdu obrovskou devizou této nabídky.

Máte některé tituly již ve své knihovně? A jakého data vydání jsou? Vydavatelství průběžně vydává aktualizace jednotlivých titulů. Tyto reedice vycházejí v průměru po dvou letech. Pokud tedy vlastníte mapy z minulého století (1999 a starší), dá se říci, že jsou zastaralé. Ve zmiňované nabídce jsou samozřejmě nejnovější vydání všech titulů.

Nemyslíte, že je čas založit do knihovny aktuální mapy zpracované moderní technologií a splňující ty nejvyšší požadavky uživatelů? Nebo jimi obdarovat přátele?

Objednávka a podrobnosti: pokryto.shocart.cz

Cykloatlas ČESKO 1 :100 000

Sleva v podobě objednávky předem je již minulostí (do 30.11.2002), ale oproti nákupu v obchodě můžete ještě stále získat. Nakupujte v pohodlí domova a cena bude stejná jako v obchodě!

SHOCart totiž momentálně nabízí Cykloatlas za 499,- včetně poštovného a balného. Podmínkou je pouze objednávka prostřednictvím internetu na níže uvedené stránce. V t

Objednávka a podrobnosti: cykloatlas.shocart.cz

: SHOCart

| přečteno 3574x | Informace | Alda Linhart
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot