MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Úvodní sraz repre dospělých 2015

I když ještě máme rok 2014, a pro někoho možná ještě sezona ani neskončila, sešla se o uplynulém víkendu reprezentace MTBO v Lázních Libverda na úvodním soustředění pro sezonu 2015.

Termín se oproti minulým rokům přesunul o měsíc dopředu. Cílem bylo pokud to jen trochu půjde ještě společně pojezdit na kolech. Nutno říct, že počasí se překonalo a oba dny se jezdilo v krátkým. Slušné dušičkové počasí. Jestli to má být předzvěst letošní zimy, nevím. Ale je mi v tom případě líto LOBáků :)

Krom věcí pro úvodní srazy obvyklých, jako je diskuse nad programem sezony a přípravou na ní, byl na programu také trénink pokročilé techniky jízdy pod vedením Vojty Buriánka. A samozřejmě Singltrek pod Smrkem, Smrk samotný a další lokální specialitky jako borůvkové knedlíky na Jizerce. Doufám, že se nám celá sezona 2015 vydaří podobně jako tohle soustředění.

| Zobrazeno 2911x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Véna |
tuhá zima
A není současné počasí naopak předzvěst tuhé zimy? To by se LOBákům libilo :-)
Jirka -Albert- Vraný |
To nevím :) Ale jak se říká, nějak bylo nějak bude. Když nepůjde lyžovat, tak můžem jezdit na kole.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru