MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Úvodní sraz juniorů a dorostu 2012, Bedřichov

O víkendu 16.-18.12.2011 proběhl v Bedřichově “Úvodní reprezentační sraz“ Juniorské reprezentace a Výběru dorostu. Počasí se na poslední chvíli umoudřilo a napadl sníh a na programu tak kromě předávání informací o nadcházející sezóně (termíny, závody, nominace, soustředění, materiál, finance) a seznámení nováčků s týmem byl i lyžařský objemový trénink.

Oproti minulé sezóně tým poměrně značně omladil (silný ročník 1991 odchází mezi dospělé) a bohužel se opět o něco zmenšil, ovšem nálada na úvodním soustředění byla skvělá, věřím, že i v roce 2012 nebudeme přijíždět ze světových akcí s prázdnou a i v příštím roce řady juniorského týmu posílí další nováčci. Trénujte, jezděte na závody a za rok (nebo i dřív) můžete být členy junior-týmu.

Díky všem za účast, pěkné Vánoce a spoustu dárků :o).

Složení RD juniorů a Výběru dorostu pro r.2012

Junioři: Kryštof Bogar, Vojtěch Ludvík, Tomáš Staněk

Juniorky: Eva Haltofová, Kateřina Nováková, Anežka Pařízková, Anna Veselá

Dorostenci: Michael Német, Jan Charvát

Dorostenky: Veronika Kubínová

Sledovaní závodníci: Matyáš Ludvík, Jan Horák, Barbora Kohoutová, Tomáš Kroupa, Ondřej Hlavatý

| přečteno 4335x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot