MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Úvodní sraz junior-repre

Juniorská reprezentace a Výběr dorostu ČR v MTBO má za sebou víkendový "Úvodní reprezentační sraz pro sezónu 2017" v Kostelci nad Černými lesy. Na programu byly dvě přednášky ohledně toho, co reprezentanty v příštím roce čeká, účast na Maudi cupu a regenerační team-building v aqualandu.

Plán přípravy, repre-kalendář a Kingova prezentace k silničnímu objemovému soustředění na Mallorce byly přidány na juniorské stránky. Shrnutí všeho, co bylo řešeno na Úvodním srazu, dostanou reprezentanti ještě výhledově do e-mailu.

Účast na Úvodním repre-srazu byla asi poprvé v historii stoprocentní, takže pravděpodobně i pro příště zůstaneme u listopadového termínu. Díky všem za účast.

| Zobrazeno 2895x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru