MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Termín přihlášek na SixNumbers se pomalu chýlí ke konci.

Termín přihlášek na SixNumbers se pomalu chýlí ke konci.

Vy, kdo znáte akci nazvanou SixNumbers vězte,že poslední možný termín pro přihlášku je 31.7., tedy nejvyšší čas rozmylet si, jak a kde strávit dovolenou na kole, nebo případně alespoň víkend 16.-17.8.

Právě onen víkend budou etapy probíhat na Kokořínsku a jistě pochopíte, kolik úsílí nás stálo přesvědčit příslušné instituce, že nejsme ti, co by chtěli přírodě ublížit.
Ale ani ostatní etapy jak v Českém středohoří tak v Máchově kraji si ve své atraktivitě s Kokořínskem v ničem nezadají.
Vše podstatné najdete na stránkách www.sixnumbers.cz, veřím, že parta se vytvoří stejně kvalitní jako v minulosti a i když přípravy letošního ročníku provázely dosud nepoznané potíže, vše se nakonec vyřešilo a určitě vám pořadatel připraví i nějaké to překvapení.

| přečteno 2273x | MTBO ostatní | Vláďa -Báža- Lepšík
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot