MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Statistika nuda je..

Statistika nuda je..

Statistika nuda je.. No, ale stejně mi to nedá. MTBO registrace pro sezónu 2014 odstartují co nevidět. Jak to bude vypadat s „rozložením sil" v sezóně 2014 se teprve uvidí, tak jak to vypadalo loni?

Volba MTBO miss v roce 2013 tuším neproběhla, takže kdo byl loni nejhezčí, už asi nezjistíme :o). Registrováno v sekci MTBO bylo 703 závodníků a závodnic (a krásní byli určitě všichni :o). Největším oddílem byl KOS TJ Tesla Brno (TBM) s 53 registrovanými bajkery.

  1. KOS TJ Tesla Brno (TBM) – 53
  2. VŠTJ Ekonom Praha (EKP) – 43
  3. MTBO ČZU Praha (ZUP) a Pardubice Bikers (XPU) – 34
  4. -
  5. USK Praha (VSP) – 33
  6. SKOB Zlín (TZL) – 31

Nejsilnější oblastí je Pražská oblast se 190 bikery (i když ORIS pomohl zvýšení náskoku pražáků pomocí čtyř slovenských oddílů) a nejsilnější kategorií je M21C s 76 závodníky v žebříčku.

Proběhlo 18 individuálních závodů Českého poháru, MČR štafet a MČR družstev, 15 závodů Pražské MTBO ligy (252 účastníků), 9 závodů Brněnského poháru MTBO (84 účastníků) a řada dalších MTBO akcí. Největší účastí se mohou pochlubit 5-denní MTBO (KOS Slavia VŠ Plzeň) s 583 přihlášenými závodníky.

Z reprezentačního hlediska byly nejsilnějšími oddíly OK Jiskra Nový Bor (2 dospělí, 3 dorostenci), KOS TJ Tesla Brno (4 dospělí), USK Praha (3 dospělí) a LKT80 Šumperk (2 dospělí, 1 junior).

Nejsilnějšími oddíly v týmových soutěžích (štafety M, štafety W a družstva) byly A-team NOVO Bruntál (1.místo MČR Družstev, 3.místo MČR štafet muži) a SNS Smržovka (1.místo MČR štafet muži, 3.místo MČR družstev). TJ Tesla Brno (2.místo MČR Družstev) MČR štafet pořádala.

Jednoznačně nejrychlejším bajkerem roku 2013 byl Kryštůfek. Adeptů na titul „největšího kládaře roku" by se asi našlo víc :o).

Tak který oddíl bude nejsilnější v sezóně 2014?  pozn.Registrace dětí do deseti let je zdarma ;o)

| přečteno 2624x | MTBO ČP + MČR | Petr -Meloun- Lukavec
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot