MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Soustředění juniorské reprezentace na jihu – Toskánsko 2011

Nejen reprezentační najíždění kilometrů

Už na podzim jsme se s hlavními organizátory loňského jarního soustředění junior-repre na jihu shodli, že akci letos zopakujeme a vyrazíme opět do Toskánska. Shánění ubytování se velice schopně ujal Honza Kouřa Kouřimský a protože bylo třeba zajistit pro juniory dostatečné přepravní kapacity, oslovily jsme i další MTBO bikery. Akce postupně bobtnala až se nakonec počet účastníků zastavil na počtu 27. Kromě členů junior-týmu, kteří se rázem ocitli ve výrazné menšině, členů seniorské reprezentace a dalších MTBO bikerů nás doplnilo i pár v naší MTBO komunitě do té doby neznámých tváří.

Za cílovou destinaci jsme po pečlivém vybírání zvolili Toskánské Campagnatico. Jednak se po loňském Scarlinu, které leží o cca 50km vedle, jednalo o novou lokalitu na rozhraní kopců a rovin a pak také kvůli blízkosti několika přírodních termálních lázní na potréninkovou regeneraci.

Počasí nám bohužel letos až tak úplně nepřálo a párkrát jsme i zmokli, ale myslím, že akce se i přes to velice vydařila a všichni se do ČR vrátili s řádnou porcí odtrénovaných kilometrů.

Děkuju všem za účast, řidičům za spolupráci s dopravou, Kouřovi za skvělou organizaci a doufejme, že odtrénované kilometry v sezóně řádně zúročíme.

| přečteno 3301x | Reprezentace | Petr -Meloun- Lukavec

Komentáře článku

Napsat nový komentář
mAk |
takový doporučení
dle vlastních zažitých zkušeností z tréninku vím, že nejlíp se potrénuje v oblasti, kde sem už byl a kde vím co si můžu dovolit, nebo kam jet co potrénovat. Samozřejmě objevování nových lokalit má svý kouzlo a mám to tak ještě radši, pak se ale může stát že ten trénink neni uplně efektivní... když se třeba člověk vyjíždí po tréninku na nemalej kopec... ano chápete to správně jako malé rýpnutí (c;
Meloun |
Re: takový doporučení
Chápeme :o) Prostě jsme jeli jinam než vy a BF jela s náma, takže plus body si nenasbíral ;o)
Meloun |
Re: Re: takový doporučení
...no to je věc, která se vás a trénování vůbec netýká a která nebyl žádnej problém (c:
Meloun |
Re: Re: Re: takový doporučení
Předchozí příspěvek - autor Meloun? Já to nepsal. Že by nějakej neautorizovanej vstup?
mAk |
Re: Re: Re: Re: takový doporučení
ajo nechápu jak sem to tam dostal? (c: Ale ber to tak, že už seš taková kelebrita, jako když se někdo někde podepíše jako třeba Chuck Norris.
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot