MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Sněžnický stratég tentokrát na Olešce

O třetím prázdninovém víkendu proběhne také šestý ročník Sněžnického stratéga - malého, ale hezkého cyklistického orientačního závodu na severu Čech s tradičně spíše komorní atmosférou. Letos je závod opět zařazen do seriálu a celoroční soutěže SHOCart Liga.

Po hlubokých hvozdech okolí Děčínského Sněžníku a strmých kopcích Českého Středohoří jsme letos zvolili možná trochu opomíjený, ale přesto velice zajímavý prostor východně od Děčína, mezi řekou Ploučnicí a Národním parkem České Švýcarsko. Centrum akce bude v nové restauraci Myslivna ve Staré Olešce, zhruba na půl cesty mezi Děčínem a Českou Kamenicí.

Jak je na Stratégovi již zvykem, kladli jsme důraz na to, aby kontroly byly "pěkné", proto vás čeká spousta krásných a zajímavých míst. Budete-li mít štěstí a vyberete si ty správné kontroly, čekají vás pohledy do kaňonu Labe nebo z vyhlídek daleko do krajiny, singletracky, pískovcové rokle, i trocha historie.

Rovina to sice zrovna nebude, ale extrémní kopce také ne. Na projížďku budete mít pět hodin a nebude chybět ani tradiční tajenka. Zúčastnit se mohou dvojice i jednotlivci, dvojice pak nijak neomezujeme nějakými nařízeními že musí jet spolu a podobně. Platí jediné pravidlo - závodní průkaz musí zůstat neroztržen.

Přihláškový systém na stránkách závodu je již v provozu. Nepředpokládáme masovou účast, ale přesto neváhejte s přihláškou. Rozumně zvládnutelné maximum je 100 dvojic, víc nebereme.

Na známé i dosud neznámé tváře se těší Marťas a Semish.

| přečteno 3162x | MTBO ostatní | Martin -Marťas- Horák
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot