MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

SHOCartliga začíná VIPrahlým BAJKonurem

Nultý ročník SHOCartligy je za námi, začínáme další ročník lépe, v nových oblastech, s novými www stránkami www.shocartliga.cz, s novými závodníky, s novými sponzory a s novými ideály.
Kromě tradičních klání se nám přihlásili začínající pořadatelé, letos se nově podíváme mimo jiné do Českého ráje, Moravského krasu nebo do Polabí.
VIPrahlý BAJKonur proběhne 16.4.2011 znovu v Berouně, shromaždiště jako loni U štiky. Letos některý z účastníků obdrží od partnera závodu zájezd na Bike týden na luxusní lodi Aloha od cestovní kanceláře AGM TRAVEL.
Pětihodinovka s volným pořadím kontrol prověří jarní kondici všech aktérů. Kdo ještě nebyl na Karlštejně, Velké Americe nebo v křivoklátských kopcích, přijeďte.
Po závodě pouští k tanci a poslechu osvědčený DJ Pupík. Ahoj v Berouně.

VIPrahlý Komanč
| Zobrazeno 3684x | MTBO ostatní | Milan -Komanč- Horký
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru