MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Sezóna odstartovala

Sezóna odstartovala A je to tady. Sníh v nižších polohách z lesa zmizel (v těch vyšších se na tom pracuje), bajkeři sundali zimní tretry a lyžařské rukavice, zaparkovali zimáky, vyparkovali závoďáky a vyrazili do lesa.

Prvním veřejným MTBO závodem sezóny bylo úvodní kolo Pražské MTBO ligy sdružené s oblastním žebříčkem v OB - Praga Praha potažmo Radek KLádin Laciga, Buk u Příbramy, mapa Meresjevova 12.bouda 1:12 000 a SI ražení. Ve vesměs suchém lese a za slunečného počasí si s pěknou tratí ve větších či menších kopcích a se středně hustou sítí cest různé kvality nejlépe poradili Jan Obuch Obuškevič a Martina Tichovská. Pražská MTBO liga pokračuje dalším kolem už tento čtvrtek (18.4.).


V sobotu 20.4. VIPrahlým BAJKonurem začíná Shocart liga a Brněnský pohár MTBO startuje ve středu 24.4. (první akce byla z důvodu pomalu tající sněhové nadílky a bláta v lese o týden odložena).


Ostrý start závodní sezóny nás pak čeká o víkendu 27.-28.4. Českým pohárem (ultralong a middle) na Vysočině (Chrast).

Uvidíme se na závodech ;o).

| přečteno 2317x | MTBO ostatní | Petr -Meloun- Lukavec
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot