MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Sezona 2013

Kdesi jsem četl, že operní hvězdy mají diáře plné termínů na několik let dopředu. MTBO hvězdy jsou na tom skoro podobně - jen jsou víc na čerstvém vzduchu... Zkrátka sezona 2012 ještě vlastně ani nezačala, a už si můžou do kalendářů psát, kam pojedou příští rok závodit. Zajímá vás to? Tak čtete dál.

Začne se až v červnu, zato hned Mistrovstvím Evropy, které proběhne od 16 do 23 června v Polském městě Zamošč. Dlouhá to bude cesta na východ - skoro až k Ukrajinské hranici.

Mistroství světa se pak uskuteční na konci Srpna v Estonsku. Od 26. do 31. přivítá město West-Viru světovou elitu - dospělou i juniorskou jak už se stalo tradicí. West-Viru leží kousek od Talinu, takže autem je to cesta na dva dny.

Finále světového poháru budou hostit Portugalci. A to v poměrně pozdním termínu - od 10. do 13. října. Kde to bude, to se zatím nikde nepíše, ale určitě tam bude tou dobou lepší počasí než u nás :)

Program světového poháru se jak vidno zredukoval na tři kola. To bylo ohlášeno již na konci roku 2010 - současný čtyřkolový scénář je náročný pro všechny - pořadatelů je málo, závodníky to stojí spoustu času a prostředků a tak i klesá jejich zájem o účast v závodech SP. Můj osobní názor je, že jde o krok správným směrem a že to tak bude lepší.

| Zobrazeno 2564x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru