MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Šest rozdílů v letošním ročníku SPORTFUL SIXNUMBERS 2009

Báža
Letošní ročník bude oproti rokům 2006 a 2008 jinej, to jsme avizovali už když jsme oznámili, že i letos, zcela vyjímečně, budete mít možnost potkat se s pořadateli SixNumbers.
A jak moc se bude lišit, si teď můžete přečíst:

Takže rozdíl č.1: ten je celkem jasnej, nepojede se 6 etap, ale pouze jedna!!! To je výzva hlavně pro ty, kterým 6 etap připadalo tak nějak hodně...

rozdíl č.2: letos poprvé zavítáme do blízkého zahraničí. Budete si tak moct prohlédnout Lužické hory z německé strany, které se tam jmenujou Žitavské a můžete si být jisti, že je to tam přinejmenším stejně krásný jako u nás.

rozdíl č.3: v ceně startovného je tričko pro každého závodníka, které opět vymyslí a navrhne nadějný grafik.

rozdíl č.4: další bonus zdarma je jídlo a nápoj po dojezdu etapy. Co k tomu víc dodat?

rozdíl č.5: nová kategorie pro smíšené páry. Takže vy všichni kdo jste kluk a holka, chcete jet spolu a dáte dohromady součet věků více než 80 let, máte šanci. Takový pětapadesátník v plné síle s pěknou pětadvacítkou… To už je dnes normální.

rozdíl č.6: etapa má limit pouze 3 hodiny Je to proto, abyste se tak neunavili a zůstalo vám dost sil i na ostatní disciplíny. Případně si to vyzkoušeli i ti slabší. Prostě pohoda, klídek, slamáček...

No a ještě tu máme bonus na závěr: budou teplý sprchy!!!

Všichni zřejmě víte, že letošní závod se pojede jako součást cyklistického víkendu MALEVIL BIKE FESTIVALU, ve dnech 8.-9.5.2009. A protože to bude cyklovíkend se vším všudy, program je připravený opravdu bohatý: můžete si vyzkoušet časovku do vrchu, pokud s sebou budete mít dítě školou povinné, může si zazávodit v dětském závodě, pokud dítě školou nepovinné, můžete ho po dobu co budete závodit odložit v naší školce, a ta hlavní výzva přijde v sobotu – co takhle zkusit si porovnat síly s bikery v hlavním závodě MTB bikemarathonu MALEVIL CUP 2009 v délce 102 nebo 62 km, na jehož trase se v roce 2012 pojede Mistrovství Evropy?

To byl program pro aktivní účastníky, ale i pro ostatní doprovod, čekatele, čekatelky a povzbuzující návštěvníky je připravena spousta lákadel.
Každopádně si myslím, že na nudu určitě nebudete mít čas.

A to úplně nejlepší na konec: ještě pořád vám zbývá volná neděle na to, abyste se probrali zpět do reálného věta, sbalili se, odjeli domů a vyléčili si všechny případné bolístky.

No nezní to lákavě?

Základní informace už máte z našich stránek www.sixnumbers.cz a veškeré podrobnosti najdete na www.paklisport.cz A přihlášky už běží tady.

| Zobrazeno 3499x | MTBO ostatní | Maida Myšičková
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru