MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering

Reprezentace má ode dneška nového kouče

Po počáteční nejistotě, která následovala po odstoupení RaMacha z postu vedoucího reprezentace, máme konečně jasno. Dnes byl komisí MTBO jmenován jeho nástupce - Jirka Vraný neboli Albert.

Hledání bylo sice trochu delší, než jsme očekávali, ale nakonec jsme se rozhodovali mezi dvěma kandidáty. Druhým zájemcem o tento post byl Láďa Burian. Oba borci jsou zapálení bikeři a oba si myslím zaslouží velké uznání a dík, že o toto místo projevili vážný zájem. Ono nastoupit po takové osobnosti, jakou RaMach bezpochyby byl a je, není vůbec jednoduché.

Myslím, že oba by mohli být dobrým koučem. Láďa je takový "sekáč", který by jistě dokázal zkrotit někdy trochu náladové členy repre. Nakonec jsme však dali přednost klidnějšímu Jirkovi. Jeho velkou devizou je slušný přehled v oblasti tréninku, obzvláště silničního. Silniční příprava je dlouhodobě slabinou naší reprezentace (samozřejmě, že ne každého jejího člena). V Jirkovi jsme tak nalezli symbiózu kouče manažera a částečně i trenéra. Toto se může hodit některým mladším členům repre, kteří v oblasti cyklistické přípravy s nikým nespolupracují.

Jak Jirka svou nelehkou úlohu zvládne, je hlavně na něm. Nenecháme ho v tom však plavat samotného, realizační tým doplní minimálně dvojice Sikora - Jirásek, čímž bude zaručena jistá kontinuita. Osobně věřím, že Jirka svou novou roli zvládne na výbornou a bude ji vykonávat s velkým zaujetím. Minimálně se stejným zaujetím a kvalitou s jakou ovládá i své další bikerské aktivity - psaní článků či pořádání Krásné Izabel.

| Zobrazeno 3198x | Reprezentace | Milan -Smíšek- Jirásek

Komentáře článku

Napsat nový komentář
Tepna |
Gratuluji Albertovi. Asi nám všem padl kámen ze srdce, že bezvládí skončilo. Myslím, že pokud je Albertova silná stránka publikování článků, tak to je jedna z věcí, které MTBO potřebuje nejvíce - komunikaci. Už se těším na články ve Velu a v Pelotonu. Třeba i jednání se sponzory pak bude snazší. Věřím, že má nový "šéf" jasnou vizi, kam o-bajky směřovat. Pak už jde jen o to směle delegovat pravomoci a hnát tým kupředu (takže asi nejdřív poskládat ten tým). Jinak to může být taková nálož (spolu s prací a tou troškou osobního života), že to udolá i takového draka, jakým je Ramach (zdravím). Takže přeju, elán, vizi, týmového ducha a samozřejmě úsměv na líci.
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Webové stránky, Internetové aplikace - strict Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot
Nahoru