MTBO.cz
MTBO - mountain bike orienteering
Novinky Kalendář

Reprezentace - 2007

Kalendář pro příští sezonu už je 14 dní tady, O-gala je za námi, do vánoc pár dnů. Nejvyšší čas začít myslet na příští sezonu. Kdo si tedy může zadat do tiskárny vizitky s titulem reprezentant ČR MTBO 2007?

Stejně jako letos, na reprezentaci čekají dva vrcholy – mistrovství Evropy v Itálii a hlavně mistrovství světa u nás na Vysočině. Zatímco ME si teprve hledá svou tvář, MS bude již v pořadí páté. Zajímavé je, že zatím pouze Slováci nepřetavili domácí prostředí v cenné kovy – jinak to domácím cinkalo vždy, dokonce vždy byl někdo z domácích mistrem světa. Ve Francii Coupat a štafeta mužů, v Austrálii Jackson a ve Finsku Tompuri, Tervala a ještě štafeta mužů. Věřím že každý z našich reprezentantů udělá maximum pro to aby tato tradice pokračovala. Čímž se konečně dostáváme k tomu, kdo to vlastně bude

Ženy

Hana La Carbonara, Markéta Jirásková, Michaela Lacigová, Olga Lepšíková, Eva Hašková, Bára Hančíková, Marie Hrdinová, Renata Paulíčková a Bára Chudíková.

Muži

Lubomír Tomeček, Jaroslav Rygl, Martin Ševčík, Radek Laciga, Ctibor Podrábský, Jan Svoboda, Aleš Linhart, Jan Lauerman a Milan Šrůta

Doufám že zařazení do výběru bude pro všechny motivací k důkladné přípravě a domácí MS bude pro nás úspěšné. Zima je zatím k cyklistům příjemná, prostoru pro trénink je tedy už teď dost.

| přečteno 3997x | Reprezentace | Jirka -Albert- Vraný

Komentáře článku

Napsat nový komentář
gibon |
pedros to repre
Navrhuji rozšířit řady reprezentace o Pedrose. Byl by to výborný maskot. Navíc se svou 64 kg postavou by občas mohl zaskočit i na postu "reprezentanka" :))
Pedros |
Re: pedros to repre
No teda.. konec frku.. sice nevim proč bych se tady proti řečenému měl bránit, ale tohle vod tebe je skoro podpásovka. Gibone ty buď rád, že si letos ještě udejchal Áčka... :o))
Loading...
Český pohár MTBO podporují
HAVEN, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack Sporticus, potřeby pro orientační běh a MTBO
MIRY, mapník, mapníky, mapholders, mapholder, mapboards, mapboard, map, cardholder, portamapas, MTBO, MTB, mountain bike orienteerin, ski orienteering, ski-o Cyklo slevy, výprodeje - BIKEMAT.cz Astera, s.r.o. - zakázková výroba uměleckého skla, skleněné trofeje, ocenění a dárky, design, life style, art deco ForRide.cz, vše pro jízdu na kole, cyklo e-shop Mapník pro MTBO AutoPilot